Arama sonuçları: *

1. O

Yeni Xbox Konsolda Eski Oyun Oynanır mı?

Merhabalar, Xbox Series S konsolunda eski oyunları oynamak mümkün müdür? Eğer bildiğiniz bir yol var ise yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.
  2. O

EA FC 24 Üyelik Her Ay

Tamamdır hocam teşekkürler ilginiz ve yardımız için iyi günler.
  3. O

EA FC 24 Üyelik Her Ay

Hocam 24 Kasım evet doğru bir de kesin 24 Kasım tarihinde geliyor mu emin miyiz?
  4. O

EA FC 24 Üyelik Her Ay

Hocam Black friday ne zaman çok bilmiyorum da o konuları.
  5. O

EA FC 24 Üyelik Her Ay

Hocam peki indirim için 1 Kasım deniliyor EA FC için doğru mudur, bilginiz var mı?
  6. O

EA FC 24 Üyelik Her Ay

Arkadaşlar herkese öncelikle iyi geceler. Biliyorsunuz ki EA FC 24 çıktı EA Play 10 saat deneme veriyor. Benim 2024 Şubat sonuna kadar üyeliğim var. O 10 saat süre her ay yenilenir mi? Gamepass avantajları gibi yani.
  7. O

Xbox Series S için HDD Öneri

Merhaba yaklaşık 2.5 ay önce Xbox Series S aldım ama artık depolama yetmemeye başladı bir Hard disk almayı düşünüyorum 1 TB Xbox uyumlu olan hard disk önerir misiniz?
  8. O

Xbox 9. Nesil Gamepad LS Tuşu Menü ve Oyun Sıkıntısı

Yok hayır sadece içinden çıkan kolu kullanıyorum kardeşim ablam abim yok tek ben kullanıyorum hep en güvenli yere koyuyorum evde ama daha yeni oldu.
  9. O

Adana'da yaşıyorum Adana için hiç yok teknik servis
  10. O

Arkadaşlar merhaba, daha 1 ay bile olmadı Almanya'dan Xbox Series S aldım ve içinden çıkan kolu kullanıyorum ama artık menü ve oyunlarda LS yani sol analog tuşunu aşağı yukarı yaptığımda takılıyor lütfen çözüm yolunu biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?
  11. O

Yeni nesil cihazda eski oyun

Gamepass ile oynayabilir miyim?
  12. O

Yeni nesil cihazda eski oyun

Merhaba arkadaşlar, 2 hafta önce xbox series s aldım ve hala 2023 yılında Fifa 18 oynamak mümkün mü?
  13. O

Konsoluma dijital oyun aldım reset atarsam gider mi?

Tamam kardeşim.
  14. O

Teşekkür ederim kardeşim içimde sürekli bir şüphe vardı gider mi diye artık içim rahat iyi geceler.
  15. O

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben yaklaşık 2 hafta önce bir xbox series s konsol aldım ve Fifa 23 satın aldım eğer bir durum olur konsolumu resetlemem gerekirse oyunumu tekrar para vermeden yükleyebilir miyim?
Top Bottom