Arama sonuçları: *

1. B

R9 7950x3D RTX 4090 hazır sistem nasıl

Soğutucun işlemcine yetmeyebilir. 360mm al
  2. B

1000 TL bütçe Bluetooth kulaklık onerisi

Hocam o olay 1 kere yaşanmış şuana kadar. Başka yaşayan yok. Sorunlu ürünler her yerde çıkabilir. Belki binlerce kullanıcının memnun olduğu bir modeli bir kişide patladı diye bu model alınmaz gibi bir genelleme yanlış
  3. B

1000tl kablosuz kulaklık önerisi

Merhablar. 1000tl ye kadar kulakliçi kablosuz kulaklık arıyorum. silikon uçlu ve rahat olması önemli benim için. önerileriniz nelerdir?
  4. B

Vatan 3060LI SİSTEM 16999TL

Bende acilimisti diye hatırlıyorum. Yine de söyleyeyim bütçeniz 3 k daha çıkarsa 4060 lar var
  5. B

N11'den Bu Laptop Alınır Mı?

Bence daha ucuza 4060 sistem bulunur
  6. B

4060Tİ 16 GB alınır mı?

Hocam 4060ti 16gb besleyemez sakın almayın. Bütçeniz çıkarsa 4070, güvenirseniz AMD tarafına bakın. Hem bazı deneyimciler 16gb ömrünün daha kısa olduğunu söylüyor
  7. B

Bu fotodaki ekran karti modeli nedir

Hiçbir şey anlaşılmaz. Alıcı siz degilmisiniz ekran birine sordurun
  8. B

Bu pc nasıl?Aynı fiyata daha iyisi olurmu?

O fiyata hazır sistemler var geçen kuark vardı yanlış hatirlamiyorsam 20k ya
  9. B

Rx 7700 xt ekran kartı için f/p intel işlemci hangisi?

13400f FPS oyunlarını çok oynarım dersen 13600kf
  10. B

zifir phantom veya rgx phantom hangisi alınır

Zifir bence. Bu senin tercihine bağlı. Ve bildiğim kadarıyla vp iadesi yapılmıyor. Bence phantom var zaten deyip Vandal falan bekle
  11. B

40 bin Tl 4060 sistem sizce nasıl ?

4060 o butceye olmaz
  12. B

R7 7700x + rtx 4070'li sistem alirnirmi?

Pahalı bence de. Toplama yapacaksanız bir siteden değil bir çok siteden araştırarak yap daha ucuza gelir. Ayrıca hem kasanın kendi psu var hemde harici psu alıyorsun psu olmayan kasalara bak. 240mm soğutucu 7700x e yetmez bence.
  13. B

30000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi?

İkisinde de 8gb ram var. Başka modellere bak derim yükseltme seçeneğin yoksa
  14. B

Asusun bu ekran kartlarının arasındaki fark nedir?

Benzer soğutma performansı verirler. Asus piyasadaki en stabil gpu üreticilerinden
  15. B

vatandan 4070s sistem nasıl sizce?

Bence fena değil Ssd 1Tb yaparsin ancak soğutma yok. Harici almanız lazim
  16. B

sistemlerim, valorant oynatır mı?

Depolanan çok sıkıntı çıkarır. 47gb sadece valo ve vanguard kapliyo, win kullandigini düşünürsek çok dolu olur
  17. B

4060 Ti Hazır Sistem Hakkında

Zaten idare edersiniz dedim stok fan ile Harici bir soğutucu lazım ağır oyunlar oynacaksaniz
  18. B

Stok soğutucu durumuna bakmadım geliyorsa idare edersiniz
  19. B

5 6 ne Themalright assasin öneririm 1.5k ekleyebilirseniz
Top Bottom