Arama sonuçları

1. Z

Sigortalı kargo Hakkinda

Herkese merhaba benim bir laptopum var piyasa değeri yüksek bir cihaz bu cihazı servise göndermek istiyorum yalnız kargoda sorun çıkar diye korkuyorum sigortalı kargo vs yaptirmak istiyorum birkaç kargo şirketini aradım böyle bir hizmetimiz yok dediler önerileriniz nelerdir?
  2. Z

MSI laptop bazı tuşlar çalışmıyor

herkese merha msi gs75 stealth marka laptobum var kullandıgım cihazda cok garip bir sorunla karşılaştım cihazın klavyesinin ışıgı kapalı olunca klavyedeki z ve x tuşu çalışmıyor klavye ışığı açık olunca tuşlar sorunsuz çalışıyor bir kaç defa klavye ışığı açıkkende aynı şekil çalışmadı daha once...
  3. Z

PCle gen3 x4 nedir ?

soru baslikta hocalar PCle gen3 x4 bu nedir ve gen 4 ile arasindaki fark nedir ? PCle gen3 x4
  4. Z

Logitech Extreme 3D Pro ile oynanacak oyun onerisi

Logitech Extreme 3D Pro aldım bu ürün ile hangi oyunları oynayabilrim oyun oneriniz varmı ?
  5. Z

msi gs75 stealth 9sf-243us ile twitch yayını yapılırmı ?

soru başlıkta bu laptop ile twitchde yayın yapabilirmiyim ? islemci:i7 9750h ekran kart: rtx2070 max-q ram: 16 gb
  6. Z

Yardım Cooler booster sürekli açık kalsa

Evet MSI laptobumda i7 9750h rtx2070 donalimlar var oyunlarda işlemci 95 derecede ekran kartı 86 derecelerde oluyor laptop soğutucu ve cooler boost açıkken ekran kartı 79 derecelere kadar düşüyor sorum şu cooler boost sürekli açık kalsa sorun olurmu ? Fanlar 5-6k arası devirde dönüyor sürekli...
  7. Z

xbox game bass oyun onerisi

xbox game pass satın aldım oyun onerisi olan varmı ?
  8. Z

Laptop kapatınca USB aygıtlar çalışıyor

Soru başlıkta belli elimde yeni nesil bir laptop var cihazı kapatınca USB aygıtlar hala çalışıyor ışıkları yanıyor nasıl çözebiliriz ?
  9. Z

Cod warzone Nvidia dlls ayarı önerisi

Call of duty Warzone oynuyorum Nvidia dlss ayarı gelmiş bu ayar nasıl olmalı neye göre ayarlanmali bilgilendirirmisiniz ?
  10. Z

MSI resmi açıklaması (sitemiz taklit ediliyor)

İlgili açıklama görselde.
  11. Z

Uzun vadede dogecoin

Soru başlıkta uzun vadede dogecoin kazandırır mi sizce ? 1-2 yıllık süreçte şu anda biraz yüklü girsem 1-2 yıl sonra sizce durumlar nasıl olur ?
  12. Z

Rampage Laptop soğutucu nasıl ?

https://www.incehesap.com/addison-rampage-ad-rc5-5-fanli-usb-2-0-15-17-notebook-sogutucu-fiyati-46057/ Buradaki soğutucuyu aldım kullanan varmı sizce nasıldır ? Cihazimin fanlari görseldeki konumda.
  13. Z

Xbox series s/x Hakkında soru

1080p 120hz veya 1440p 120 Hz için hangisini önerirsiniz xsx 4k 120 FPS veriyormuş ama benim 4k oyunculuk niyetim yok bu koşullarda Max 2k olur series s benim için yeterli olurmu ?
  14. Z

Yardım Bitexen Hakkında yardım

Merhaba bitexen kullanıcılarına bir kaç sorum olacak şimdiden. Teşekkürler 1. Güvenilirlik seviyesi nedir ? 2. En yüksek ne kadar yatırım/havale yaptınız? 3. Para çekme işlemlerinde sorun yaşama durumunuz oldumu ? 4. 30-40k civarı havale yapıp dogecoine yatiracagim biraz bu konuda düşünceleriniz...
  15. Z

Geforce now nasıldır?

Merhaba bundan bir süre önce geforce now Avrupa üyeliğim vardı Türkiye serverleri açılmadan önce kullanıyordum sonra hesabı sildim şimdi nasıl oldu geforce now ne durumda hala alınır mı onerirmisiniz ?
  16. Z

Bu fiyata alınır mı ?

https://m.n11.com/urun/aoc-c27g2ae-27-1-ms-165-hz-2xhdmidpvga-freesync-premium-full-hd-curved-led-monitor-1643139?magaza=qp&utm_source=comp_epey&utm_campaign=epey_genel&utm_medium=cpc Sizce bu fiyata alınır mı ? 1800 TL
  17. Z

2070 max-q vs 2080 süper

Herkese merhaba 2070 max-q ekran kartından 2080 süper ekran kartlı masaüstü sisteme geçme durumum var aradaki performans ne kadar olur sizce birde önerileriniz ne olur ?
  18. Z

HP OMEN serisi nasıldır.

HP OMEN serisi hakkında düşünceleriniz nelerdir güzel ve kaliteli bir serimi daha onerirmisiniz ek olarak bir çok kişi hpye iyi değil diyor kullanıcılarının bu konuda düşüncesi nedir sadece HP OMEN serisi için soruyorum şimdiden teşekkürler
  19. Z

Fiyat önerisi istiyorum

Görseldeki cihazin piyasada ederi nedir 6-7k civarı fiyata alma durumum var onerirmisiniz ?
  20. Z

MSI global garanti Hk.

Merhabalar MSI Türkiye teknik servisi nasıldır ? Bugünkü küçük bir konuşmamda böyle bir dönüş aldım sizce doğrumudur ? Yurt dışından alacağınız notebook ve all in one ürünlerin “Global Warranty” kapsamında 1 yıl ülkemizde de garantisi bulunmaktadır. Ancak, Anakart ve Ekran kartlarında “Global...
Top Bottom