Arama sonuçları: *

1. keremgencer_

Web sitem nasıl olmuş ?

Logo çok emanet duruyor ayrıyeten bu kısımda fotoğraflar sıkıştırılmış duruyor onun dışında güzel.
  2. keremgencer_

Siteme karanlık mod yaptım.

CSS sayfanıza body{ margin: 0; } eklerseniz daha iyi olur
  3. keremgencer_

Öneri Müzik Öneri Konusu !

4. keremgencer_

ChatGPT 4-o'ya sıfırdan chrome uzantısı kodlattım ve yayınladım.

Şimdi bi youtube a girdim. Brightness tuşu gelmiş fakat bir etki etmiyor. Diğer düğmeler etki ediyor belki reklam engelleyiciler bozmuştur diye onları da kapadım ama çalışmadı. Chrome eklenti sayfasına da baktım Changelog 1.5 de gelmemiş. Acaba güncellerken bir sıkıntı mı oldu? EDİT: Şimdi fark...
  5. keremgencer_

Yazılıma hangi dille başlanmalı?

Haklısınız ama karşısına illaki çıkar. Başlangıçta C ve veya C++ dediğiniz gibi daha iyi olabilir.
  6. keremgencer_

Yazılıma hangi dille başlanmalı?

Sektörde java da çok kullanılsa da ybs (veya yazılım) okuyacak arkadaşa, üniversitede daha çok karşısında çıkacak olan sektörde yine çok kullanılan C#'ı öneririm.
  7. keremgencer_

Ellerinize sağlık. Güncellemeyi bekliyorum.
  8. keremgencer_

Ben tampermonkey ve javascript ile youtube videosunun parlaklığını kısıp artırabildiğim bir range koymuştum. Bazen geç saatlerde video oynarken monitörün parlaklığını kısmaktansa videonun parlaklığını kısıyordum. Siz de böyle bir özellik ekleyebilirsiniz.
  9. keremgencer_

2 bilgisaayr üzerinden nasıl yayın açarım

Obs de NDI diye bir plugin var ağ üzerinden görüntüyü diğer bilgisayara aktarıyor. Normalde büyük yayıncılar elgatonun capture cardlarını kullanıyorlar ama NDI da denemeye değer duruyor.
  10. keremgencer_

Kaliteli kot pantolon tavsiyeleriniz?

Levi's
  11. keremgencer_

Yardım GTA 5 HELİKOPTER SÜRME

Mousun sol tıkını basılı tutarak sağa sola ileri geri hareket ettir oynadıkça anlarsın
  12. keremgencer_

Yardım bir sorum var HTML ile alakalı

render.com hakkında bir bilgim yok ama kullandığım diğer bedava hostinglerde o şekilde oluyordu burada da bütük ihtimalle öyledir. Anasayfanızın adını index.html olarak değiştirip siteye yükleyebilirsiniz. Diğer sayfaları da "hakkimizda.html" gibi yükleyebilirsiniz.
  13. keremgencer_

Kreatin ne alınabilir?

Günlük protein ihtiyacınızı giderebiliyorsanız alabileceğeniz en iyi supplement kreatindir. Ürünü kullanmaya başladıktan hemen sonra bir etki göremeseniz de korkmayın kreatin yükleme yapıldıktan sonra iş yapıyor (zaten biliyorsunuzdur da ben yazayım dedim). Pişman olmazsınız yani.
  14. keremgencer_

Kreatin ne alınabilir?

Kreatin monohidrat olduğu sürece hepsi aynı diye biliyorum ben o yüzden en ucuzunu alman en mantıklısı. Marka konusunda bir şey diyemeyeceğim.
  15. keremgencer_

✳️Spotify Blend davet mektubu✳️

Blenddeki 3 noktaya tıkla sonrasında blend hikayesini görüntüleye bas 2. veya 3. Hikayede yazıyor.
  16. keremgencer_

✳️Spotify Blend davet mektubu✳️

6 kişi arasında en yüksek uyum 83% ile "onr" ile. Uyum oranı yüksek olanlar yazsın bakalım ruh ikizleri çıkacak mı
  17. keremgencer_

Yazılıma nereden başlamalıyım?

Oyun ve uygulama istiyorsanız C# en iyi seçenek olacaktır. Python ile başlayabilirsiniz hatta isterseniz Python ile de oyun (basit) veya uygulama yapabilirsiniz. Yeni başladığınız için c++ ve Unreal Engine öneremeyeceğim. Çok isterseniz C# ve Unity ile hiç yoktan ufak oyunlar yapıp sonradan...
  18. keremgencer_

Sizce böyle bir dedeye karşı ne yapılmalı?

Kanıtlayamazsınız. Ya babaanneniz vasiyetname bırakmalıydı ya da hayattayken size hibe etmeliydi. Şu anda miras hükmünde ve aksini gerektirecek bir belge olmadığı için sizin bir hakkınız bulunmuyor gibi anladım ben.
  19. keremgencer_

Gitar Çalmayı Nasıl Öğrenebilirim?

Tab da olur tabi ama bence akorlarla başla. İnternetten basit majör ve minör akorları öğrendikten sonra çoğu şarkıyı zaten çalabiliyor olacaksın.
Top Bottom