Arama sonuçları: *

1. Rymoth

🔥İndirim Razer Barracuda X White 3590₺

Hocam ben size 1 yıllık kullanıcı deneyimini aktardım kararını vermek size düşer kronik sorunlarını yazdım performansınıda yazdım sonuç sizde.
  2. Rymoth

Evet hocam güzel ses kasma konusunda bir problem yaşamadım
  3. Rymoth

Hocam güncel kullanıyorum şuan da fakat bu dediklerimi bilsem almazdım alırken bende çok mutluydum dediğim gibi performans olarakta güzel ama bahsettiğim sorunları yaşamanız çok muhtemel belki 1 yıl belki 2 Yıl elbette sıkıntı yaşarsınız çünkü bayağı bu sorunu yaşayan kişiyle görüştüm bende...
  4. Rymoth

Dostlar aynı kulaklığı kullanıyorum 1 yılı aşkın süredir ses performansı başarılı, mikrofonu oyunda ve discord tarzı yerlerde kullandım ne robotik ne boğuk gayet yeterli, bağlantı kopması vs yok bluetooth performansı olarakta gayet başarılı fakat kulaklıkta birden fazla kronik sorun var...
  5. Rymoth

❌İndirim Bitti! 1tb ssd 2068 tl wd black sn770

aynı soruyu bende soruyorum sizce mantıklı olur mu ?
  6. Rymoth

🔥İndirim KZ EDX Pro kulak içi Kulaklık Vergi Dahil 225 TL

hocam bende çok aradayım hangisi en makul olanı onu almak istiyorum
  7. Rymoth

KZ Castor Harman 260 TL - Tripowin Piccolo 320 TL

Hocam Edx Pro X mi Yoksa Castor mu alınmalı ? (Chu 2 yedeği olarak alıcam)
  8. Rymoth

🔥İndirim KZ EDX Pro kulak içi Kulaklık Vergi Dahil 225 TL

edx pro mu daha iyi yoksa pro x mi, hangisi alınmalı alınmalı ?
  9. Rymoth

🔥İndirim Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 1 MS 200HZ 3.899TL (F/P Ürünü)

Usta bu monitörün konusu açan kişiler npc gibi niye yazıyor acaba ve monitör güzel değil almayın.
  10. Rymoth

Yardım Bu Monitör nasıldır?

Hocalarım bende konudaki monitörü almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz ? Ya da Aoc 24G4X mi almak mantıklı ?
  11. Rymoth

Hangi monitörü tercih etmeliyim ?

Aoc daha mantıklı sanırsam hocam, teşekkürler yorumunuz için.
  12. Rymoth

gerçekten çok kararsızım hocam ya bir an önce de satın almam lazım :(
  13. Rymoth

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, gören bilen diğer hocalarımda yanıtlarsa sevinirim.
  14. Rymoth

Arkadaşlar iyi forumlar öncelikle hepinize, fiyatından bağımsız olarak soruyorum bu soruyu, dikkate alırsanız çok sevinirim. Çünkü Samsung Odyssey G4 aldım fakat trendyol kargomu 1 haftadır getirmeyip iade yaptı, maalesef şuanda da bütçemi aşıyor. Almışken de bir kere alıcam o yüzden fiyattan...
  15. Rymoth

Acer ‎Nitro XV272UV monitör fiyatına göre alınır mı

Hocam yorumlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim 😊 önerilerinizi dikkate alarak seçim yapacağım, Hangi monitörü alırsam alayım buradan sizlere bilgilendirmesini yaparım tekrardan.
  16. Rymoth

Sanırım canlı şekilde görüp test ettikten sonra karar vermek daha yerinde olacaktır. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,
  17. Rymoth

Hocam değerler rezalet sayılmaz :) İleride güzel bir ekran kartı yükseltmesi yeterli gelir sanırsam. Zaten 2k çözünürlükte yük ekran kartında olduğu için genelde ryzen 5 5600 beni yarı yolda bırakmaz gibi.
  18. Rymoth

Hocam gerçekten kafam karıştı :) diğer hocamız daha farklı öneride bulundu bende ilk başta sizin gibi düşündüm. Monitör hakkında yorumuz için ayrıca teşekkür ederim rtings incelemesi baya iyi duruyor gerçekten. 6900 liraya daha iyisi yok sanırım ama sistem özelliklerim sanırım 2k için pek uygun...
  19. Rymoth

Hocam bütçem maksimum 7000 lira, bu fiyat bandına kadar olan modellerden beni uzun süre götürecek, kaliteli bir monitör önerisi yaparsanız çok sevinirim. Ayrıca çoğu konuda 27'' ve 1080p olan monitörlerde piksel sayarsın gibi yorumlar yapıyorlar, sizce böyle bir durum söz konusu olur mu ?
  20. Rymoth

evet hocam fps 1080p monitöre göre düşük olacaktır elbet ileri odaklı olması adına bunu düşünmüştüm, o zaman Samsung monitöre yöneleyim ben. anladım hocam peki siz sisteme göre hangisini önerirsiniz, Samsung olan model daha mantıklı mı olur ? Yoksa ileri dönüklük açısından aceri mi almalıyım ?
Top Bottom