Arama sonuçları: *

1. AhmetN

Kartlar için Cüzdan Önerisi

Çok fazla nakit/bozuk para taşımam ama çok fazla kart var. Çok kaba olmayan pantolan cebinde hoş duran bi cüzdana ihtiyacım var. Önerisi olan var mı?
  2. AhmetN

Ehliyet sürüş sınavı hakkında

O zaman hocan dediği şekilde yap. Eğitmenin verdiği her tavsiye sınav için de geçerlidir.
  3. AhmetN

Ehliyet sürüş sınavı hakkında

İlk sorunun cevabı yere göre değişiyor. Benim burda bazı yerlerde 3. vites 50km/h bazı yerlerde 4. vites 70km/h hız sınır vardı. Diğer sorularının cevabı ise sana gelen komisyonla alaklı. Bana gelen komisyon çok iyiydi hatta bana park yaparken tüyolar veriyodu. Ama dediğin gibi en ufak kural...
  4. AhmetN

HP Victus Stoğu Açıldı SADECE 39.799

Aynı ürünü kullanıyorum 2 aydır. Gayet memnunum. Sadece fazla toz tutuyor gibi geldi bana. Bu konuda titizliği olan için problem bence
  5. AhmetN

Bir MC'yim ve Beatmaker Bir Arkadaş Arıyorum

Gösterebileceğin bi demo kaydın var mı
  6. AhmetN

🔥İndirim Anker Soundcore R50i TWS Kablosuz Kulaklık 699₺🔥

Fiyatına göre gayet güzel kulaklık. 3 hafta oldu alalı ve ben bi sorunla karşılaşmadım
  7. AhmetN

Papara vs. İninal ve bilgi

İkisi arasından Papara ama ben Nays ve Sipay'a da bakmanı öneririm. İkisi de cashback anlamında çok avantajlı. Ben işime hangisi yarıyosa vakti gelince onu kullanıyorum.
  8. AhmetN

Şarjlı Diş Fırçası Önerisi

https://www.amazon.com.tr/Oral-B-Vitality-Sensitive-Ultra-Şarjlı-Fırçası/dp/B088M3XJN4/ref=sr_1_8?crid=3B2FAREXJDEA1&dib=eyJ2IjoiMSJ9.xBLM3rXVe1zRHyDjtBYYOR2MyCNLBgEboOcam5DCHznPTBEPjWzz3H3KVybijetWplfuiSzciRDndeV1WuCHqzLyJ4dKJ4sLy1p1Wm4bZB-UZcevZoNLPJ9NuHSfFY51QToa2qHzkxzUfikGxveLMeZSFqyGPoxjqPu...
  9. AhmetN

HP VİCTUS 16 ALINIR MI?

120W diye biliyorum
  10. AhmetN

HP VİCTUS 16 ALINIR MI?

Ben de victus 16 kullanıyorum gayet memnunum. Tavsiye ederim
  11. AhmetN

Steam Yavaş İndiriyor

o zaman sizin internetinizle ilgili bi sorun vardır. müşteri temsilcisini arayıp arıza kaydı vs oluşturun. ben önceki paketimde 50/10 iken 7-9 mbit görüyodum şuan 100/100 pakette 100-110 mbit görüyorum.
  12. AhmetN

Steam Yavaş İndiriyor

bende de normalden çok yavaş indiriyor şu an. normalde 100-110 mbit hızla indirirken şu an 2-3'lerde geziyor. bi anormallik var
  13. AhmetN

Anker R50i alınmaya değer mi

ne zaman almıştınız
  14. AhmetN

Anker R50i alınmaya değer mi

Yaklaşık 1,5 yıldır QCY T13 kullanıyorum ve memnundum. Ancak değiştirmeye karar verdim. Sizce R50i iyi bir tercih midir? Verdiğim paraya değer mi?
  15. AhmetN

450-550 TL Powerbank Tavsiyesi

BU bütçede alabileceğim en iyi ürün nedir?
  16. AhmetN

Ets2 truckersmp server 1 bağlanılmıyor

Dolu olduğu için server çökmüş olabilr
  17. AhmetN

YKS Koçluk Tavsiyesi

Bence bu süreçte koçun kendin olmalı. Kendi hatalarını, eksikliklerini belirleyip onu kendin çözmen sana en büyük faydayı sağlayacaktır. Artı olarak YT'deki hocaları dinle bence gayet yeterli. Şahsen geçtiğimiz yıl ben öyle yapmıştım gayet de faydalı olmuştu.
  18. AhmetN

ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN DOLARLA ÖDEME YAPMAYIN

Sence de çok normal değil mi böyle olması?
  19. AhmetN

Ziraat ATM başka karta para yatırma

Ziraat ATM'den garanti kartıma para yatırdım dün. Ama para hesabıma geçmedi. Acaba yüklü bir miktar olduğu için geç mi yatacak diye bekliyorum ama içimde bir korku var. Bankadan kayıt oluşturdum hemen ama 1-2 ay sürer dediler. Acaba 15k TL olduğu için ve başka bankanın kartı olduğu için geç...
  20. AhmetN

34k ya 13. nesil 4060 msi laptop alınır mı

https://www.akakce.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-hp-victus-16-r1042nt-9j244ea-i5-14500hx-16-gb-1-tb-ssd-rtx4060-16-1-full-hd-notebook-fiyati,650886980.html Bunu öneririm
Top Bottom