Arama sonuçları: *

1. C

Öneri Oyuncu klavyesi önerisi

Hocam peki kalitesi vesaire nasıl, bir bilginiz var mı acaba. Ben birkaç kez karşılaştım bu klavye'ye ama pek emin olamadım
  2. C

Öneri Oyuncu klavyesi önerisi

Öncelikle merbahalar. Bütçem 1700 TL civarında, fazla olmayacak şekilde fiyatın üstüne çıkılabilir. Önerilerinize açığım, çok fazla araştırma yapmadım. Birkaç tane buldum klavye, linklerini bıraktım aşağıya. İnceleme videolarını vesaire izledim, içime sindi ama bilemedim de bu yüzden buraya...
  3. C

İpad 9. Nesil ile Xiaomi pad 5 arasında kaldım

Merhabalar, üniversite 1. Sınıfım. Not alabilmek ve çizim yapmak (profesyonel değilim kendi çapımda yapıyorum )için bir tablet almak istiyorum. Ancak ipad 9. Nesil ile xiaomi pad 5 arasında kaldım yardımcı olur musunuz.
  4. C

200-300 TL drag click ve butterfly click yapabileceğim mouse önerisi

aslında onu alıcaktım ama stokda kalmamış oyüzden alamadım senin başka önerebileceğin bir mouse var mı peki?
  5. C

minecraft için drag ve butterfly click yapabileceğim mouse arıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim ben birkaç tane buldum bunlardan hangisinde butterfly ve drag click daha iyi yapılır sizce? (siz de önerirseniz sevinirim)...
  6. C

görünüşü mükemmel acaba kaç cps yapılabilir
  7. C

minecraft için drag ve butterfly click yapabileceğim mouse arıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim ben 3 tane buldum bunlardan hangisinde butterfly ve drag click daha iyi yapılır sizce? https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-roccat-kone-pure-se-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,781178661.html...
  8. C

minecraft da sürüm nasıl sürüm yükseltebilirim? Lütfen yardım edin

tamamdır şimdi deniyorum 1625417346 evettttt olduuuu 1625417462 minecraft a sağ tıklayıp sorun gider e bastım sonra update etmesini bekledim ve olduuuu çok teşekkürleer 1625417520 çok mutlu oldum yaa çok saol tekrardan:D
  9. C

bak benim size sorduğum yazının altında 2 fotoğraf var. benim sorunum o
  10. C

installations sekmesine nasıl ulaşabilirim 1625416343 işte aslında onu bir diğer sorun nasıl anlatıcağım. tam sorunumu anlatamıyorum
  11. C

peki nasıl çözücem bu sorunu bi fikrin var mı
  12. C

neden oldu hiç bir fikrim yok :(
  13. C

yok ya galiba olmıyıcak yine aynı .minecraft ı silmeme rağmen yine olmadı
  14. C

ama yine de tekrar deniyicem belki olur 1625415694 tamamdır dediğini şuan yapıyorum umarım olur. lütfen bir yere gitme
  15. C

ama ben zaten kendi sitesinden indirdim. hatta 2 kes indirdim yine de olmadı
  16. C

arkadaşlar benim minecraft nedense 1.6.93 sürümünde bunu nasıl original görünümüne çevirebilirim. yani cracklide indirmedim daha yeni satın aldım. kendi sitesinden indirdim ama böyle çıktı. youtube'da da videosunu bulamadım. yardımcı olur musunuz? Lütfen
Top Bottom