Arama sonuçları: *

1. slm.ycl02

Yardım Xbox Wireless Controller, 9. Nesil almayı düşünüyorum ama çok pahalı.

Vergi arttırıldı hocam zor. Ultimate C hala alınabilir ama 2C şuan 30 Euronun üzerinde fiyatı var.
  2. slm.ycl02

Ekstra masraf oluyor hocam dongle + pil yoksa tabi sıkıntı değil.
  3. slm.ycl02

Hocam AA pil takılıyor duracell GP gibi markalardan şarjlı AA pil alıp takıyorsun markasız değil kaliteli piller.
  4. slm.ycl02

Şuan en iyisi o ama farklı alternatifler de var tabi, garantisi var mis gibi hem tek eksiği pil.
  5. slm.ycl02

Yok bu 1. model bendeki yani. 2C olan bu: https://www.8bitdo.com/ultimate-2c-wireless-controller/ Aliexpresste 1200 olan wireless yazıyor da açıklamada kablolu olduğu belirtilmis o yüzden linki kaldırdım. Suan yeni çıktığı için aliexpresste fiyat 1000+vergi ile 1.5k falandır. 1. versiyon ise...
  6. slm.ycl02

8bitdo 2c yeni çıkmış. Bendekinin v2si 1000hz polling rate gecikme olarak muhtemelen 1ms Hall effect joystick ve trigger. Ya 8bitdo ultimate al(şarj docklu ve fiyatı Xbox kadar 2200TL) Ultimate 2c alırsan o da 1200tl falandı alide.
  7. slm.ycl02

8bitdo Ultimate C - İnceleme

Ben bir sorun yaşamadım. Veya ek programa gerek duymadım.
  8. slm.ycl02

8Bitdo controller alınır mı ?

Tamamdır kullandığım model düşünmeden alabilirsin.
  9. slm.ycl02

8Bitdo controller alınır mı ?

Hangi model
  10. slm.ycl02

Kılavuzda bütün kombinasyonlar yaziyordur. Ben + - tuşuna aynı anda basıp zero deadzone modunu açmak için kullandım sadece. Bir de oyun içinde menü tuşu oluyor biri diğeri başka bir tuş.
  11. slm.ycl02

FIFA oynuyorum titriyor GTA ve rdrde de titriyor bende sadece forzada titremiyor. Başka kol taktım o da aynıydı. Driver yok ama firmware mevcut https://support.8bitdo.com/
  12. slm.ycl02

Bende açık oyun kaynaklı olabilir hangi oyunda yaşıyorsun?
  13. slm.ycl02

Xbox Gamepad Trigger Ölü Bölge Olması Normal mi?

Bana fazla gibi geldi ama bu sebeple değişim yapılır mı bilmiyorum.
  14. slm.ycl02

500 tl gamepad önerisi

Onun kablosuzunu kullanıyorum tavsiye ederim. Aynı kalite zaten fark pilden dolayı bir tık daha hafiftir ve kablolu.
  15. slm.ycl02

500 tl gamepad önerisi

Ben kablosuz tercih ederdim. Kablolar hem hasar almaya meyilli hem de kablosuz daha rahat.
  16. slm.ycl02

500 tl gamepad önerisi

Siz bilmeyince kotu olmuyor hocam. Orijinal ama kablolu olan versiyon.
  17. slm.ycl02

gamepad testi hangi siteden nasıl yapılır

8bitdo konumda birkaç test yaptırmışlardı bakıp deneyebilirsin.
  18. slm.ycl02

Çözüldü✓ Gamepad/Joystick alacağım(Örneğin:F710) Bütçe Max:1200TL

İlk sayfada attığım siteden al sorun yaşamazsın banggood kaliteli sitedir.
  19. slm.ycl02

Çözüldü✓ Gamepad/Joystick alacağım(Örneğin:F710) Bütçe Max:1200TL

https://tr.banggood.com/8Bitdo-Ultimate-C-Wireless-2_4G-Game-Controller-for-PC-Windows-10-11-Steam-Deck-for-Raspberry-Pi-p-1990360.html?imageAb=2&cur_warehouse=CN&ID=6287837&a=1713042197.7822&DCC=TR&currency=TRY&akmClientCountry=TR İlk kullanıcı indirimiyle 1200 falan.
  20. slm.ycl02

Bilgisayar için gamepad önerisi

1100-1200 8bitdo ultimate c var.
Top Bottom