Arama sonuçları: *

1. M

Redmi Note 9 Pro Sim Görüyor Ama Çalışmıyor

Hocam yd değil diye biliyorum fakat imei atılan cihaza farklı bir hat takıldığında şebeke vermeme gibi bi problem yapar mı?
  2. M

Şuan 2'de fakat ikisinde de yapıyor.
  3. M

Imeı kontrol ettim hocam değil.
  4. M

Merhaba, kısa süre kullanmak için ödünç aldığım bu cihaza sim kartımı taktım ve sim kartımı gördü fakat telefon çekmiyor. Ya servis yok diyor ya da yalnızca acil aramalar için diyor. Bir süre sonra kendi kendine hat çekmeye ve arama yapabilmeye başlıyor fakat eğer ki mobil veriyi açarsam direkt...
  5. M

Ekranı açılmayan telefonun yedeği nasıl alınır?

Merhaba, telefonu suya düşürdüm. Telefonun şu an ekranı açılmıyor ve cihaz içerisindeki fotoğrafların yedeğini ve WhatsApp konuşma yedeklerini almam gerek. Telefonu bilgisayara bağladığımda telefon gözükmüyor, sanırım gelen bildirimden onaylamam gerek fakat telefonu açamıyorum. Yedeklerimi...
  6. M

Öneri 1500 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Maalesef hocam, ancak evdeki başka bir kulaklıkla deneyebilirim, deneyeceğim. Hocam Trendyol'da indirimim var, şuan amazonda Razer 1800 lira, trendyolda ise 2100 lira. Trendyol'da 1800 liraya HyperX Cloud Stinger 2 Core Dts X ve HyperX Cloud Core Dts var, bunlar nasıldır...
  7. M

Sanırım bir de birisi 3.5 mm ile diğeri de usb ile bağlanıyor. 3.5 mm'de aklıma şöyle bir şey takılıyor, masaüstü bir sistem kullanıyorum ve mikrofonu kullanmak için dönüştürücü ile kullanmam gerek. Şuan kullandığım kulaklığı dönüştürücü ile kullanıyorum ve izlediğim videonun bile sesi karşı...
  8. M

Hocam bir de H2002E ve H2002D var, bunların farkı nedir hangisi daha iyidir biliyor musunuz?
  9. M

Hocam onu düşünüyorum fakat fiyatı çok düşmeyecek gibi duruyor umarım düşer. Hocam bu kulaklığı önermeyen çok fazla insan var, o yüzden biraz önyargılıyım.
  10. M

Merhaba, bir oyuncu kulaklığına ihtiyacım var. İlk başta Havit Gamenote H2230D düşünüyordum fakat işe yaramaz olduğunu görünce üstüne 1000 TL daha ekleyerek 1500 TL bütçe ayırdım fakat yine kulaklık bulamıyorum. 1500 TL'nin üzerine çıkmam biraz zor, eğer çıkarsam bu bütçeyi başka bir parçada...
  11. M

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Bir de hocam yorumlarını incelediğimde 710 modelini daha çok öneriyorlar arada 40 TL fark var. Arada önemli bir fark var mı?
  12. M

Başka alışveriş sitelerinde bu fiyata yakın olarak Havit Gamenote H2230D var, hangisi daha iyi sizce?
  13. M

Merhaba, 1000 TL altında bu gaming gecesinde tercih edilebilecek kulaklık var mı?
Top Bottom