Arama sonuçları: *

1. E

Team mp33pro m2.nvme ssd çalışmıyor

Biosda test ettim fail dedi 06 nolu sectorde 02 numaralı fail kodunu aldım bu nedemek ve düzeltilebilirmi?
  2. E

Windows 10 kurulumunda m.2 ssd görünmüyor

Hangi seçeneği indirmeliyim ve amd sistem sahibiyim , problem olurmu? 1675262331 Irst zip olanı indirdim ve windows kurulu flash belleğime ayıkladım , ancak bahsettiğiniz yükleme kısmına gelmedim. Sistemim AMD işlemcili bu arada
  3. E

Hemen deniyorum , cevap için teşekkürler.
  4. E

Nasıl bir sürücü elde ederim? Edit ; kontrol ettim , m2 ssdm için bir sürücü bulamadım ancak anakartım destekliyor ve sürücüsüz kullanabilmem mümkün diye düşünüyorum
  5. E

Sizce bu sistem toplanır mı

İşlemci fazlasıyla yeterli onun yerine ekran kartını yükseltmen daha kârlı olacaktır.
  6. E

Sizce bu sistem toplanır mı

Cod warzone, rdr2 cyberpunk gibioyunlar oynamıyorsan birçok oyunu rahat oynarsın , rx570 8gb ise harika olur. Şimdiden hayırlı olsun
  7. E

Team Mp-33 m2 ssd msi b450m-a pro max anakartım var Bios da m.2 ssd görünüyor ancak windows 10 kurulumu esnasında diskpart komutundan sonra list disk ya da list volume komutlarını yazsam da görünmüyor. Nasıl düzeltirim? (Yazım hataları için üzgünüm telefonumdan yazıyorum) Ayrıca bios da donanım...
  8. E

Yeni SSD aldım ve bu ssd'ye windows sıfırdan kurmak istiyorum.

Şuan m2ssd aldım ve windows'u m2 ye geçirmek istiyorum ancak halihazırda sistemimde kurulu windowsum var şuanki ssdmi formatlamadan m2'ye windows kurabilirmiyim? elimde flash bellek yok standart kurulum yapamayacağım.
  9. E

İos da satın aldığım mcpeyi androide geçirmek

ios da mcpe almıştım arkadaşla oynuyorduk android telefona geçtim microsoft hesabım da var aktarma gibi bir yol var mı
  10. E

ios mcpe yi androide nasıl geçiririm

ios da mcpe almıştım arkadaşla oynuyorduk android telefona geçicem mcpe nasıl geçiricem malum 70 lira olmuş
  11. E

mcpe yi win10 a geçirme

app store da mcpe almıştım bunu bi emülatörle pc ye taşımam mümkünmüdür?
  12. E

internet download manager nasıl kullanılır

internet download manager nasıl kullanılıyor (download hızım sn de 2.5mb ama mediafire gibi yerlerde falan 250kb/s o yüzden idm indirdim) bu programı nasıl kullanırım (microsoft edge tarayıcı kullanıyorum)
  13. E

Bloody G520 Kulaklık 215 Liraya Değer mi?

üründe sorun mu var?
  14. E

Bloody G528C 7.1 RGB USB Gaming Kulaklık Fiyatı (hepsiburada.com) rampage pek de hoş gördüğüm bir firma değil.Bu nasıldır?
  15. E

Bloody G520 7.1 Gamer Kulaklık Mikrofonlu, USB: Amazon.com.tr 215 lira eder mi?? Cs:go ve fps oyunları oynuyorum.
  16. E

Çözüldü✓ Ballistix mi Gammix mi ?

bende ballistix var daha bugün 3000 den 3600 e hız aşırttım.
  17. E

Ram e nasıl overclock yapılır?

ÇÖZÜLDÜ bu mesajdakileri uyguladım artık 3600mhz cl14 ramlerim var 1613487517 sağol
  18. E

anakartım MSI B450m-a pro max r3 3100 ile kullanıyorum
  19. E

merhaba crucial ballistix ddr4 8gb cl16 ram sahibiyim (3000 mHz) bu ram e nasıl overclock yaparım cl14 3200 mhz olurmu bu ram? şu an tek kanal ram kullanıyorum ileride 16gb (2x8) yapacağım
  20. E

Snowman m200 r3 3100 ile oc yapılır mı?

Arkadaşlar selamlar ben snowman m200 soğutucu alacağım r3 3100 ü 4.3 gHz e çıkarabilirmiyim (msi b450m a pro max anakart oto oc deyince 4.2 ye çekiyor)
Top Bottom