Arama sonuçları: *

1. H

ASUS BIOS GPU SORUNU

Arklar bılgısayarım darbogaz yapıyor bu yuzden sanallastırmayı kapamak ıstıyorum ama bıosda oyle bır ayar yok hatta pek cok aya yok bıos da gpu confıguratıon ayarı dahı yok yardımcı olursanız sevınırım bırde sanallastırma yoktur o zmn dıyenler olur dıye alta fotografı bırakıyorum
  2. H

DAR BOGAZMI YIYORUM?

Gormemısım kb ama sorunum burda kelımeyı yanlıs yazmam degıl dıye dusunuyorum haksızmıyım
  3. H

DAR BOGAZMI YIYORUM?

pek bı fps almıom atn ortalama 40 50 ama ekran kartı %30 calısıyo ıken ıste kullanım artarsa fps artar dıye dusundum
  4. H

DAR BOGAZMI YIYORUM?

knk darbogaz ıse tm grafık yukselınce kullanımda yukselıyo evt ama mesela %80 cıvarı kullanıp yıne dususe gecıo ekran kartı kısaca drop yıyo
  5. H

DAR BOGAZMI YIYORUM?

ıslemcım amd radeon r5 grapıch ram ıse 8gb ramın ne kdr ı kullanılıyo pek bı fıkrım yok ve oyun lar ssd ye kurulu
  6. H

DAR BOGAZMI YIYORUM?

Arklar cs go ve valo gıbı oyunlarda pek fazla fps almıyorum oncelıkle 2 ekran kartım var bırıncısı grafık kartı 2. normal hd 8500m 2gb ekran kartı wındows varsayılan olarak hep 0.gpu yaanı grafık kartını varsayılan olarak goruyo ve oyunlarda felan hep 0.gpuyu kullanıyo ben ıse manuel olarak...
Top Bottom