Arama sonuçları: *

1. M

16.000 TL ye laptop önerisi

Bende size şunu anlatmaya çalışıyorum benim laptop konusunda fazla bi performansa ihtiyacım yok.Oyuncu bilgisayarım da var performansı ayırt edebilirim.Ayrıca bu dediklerimizden bağımsız olarak intel işlemciler de sıkıntı var, aynı şey bunun içinde geçerli olabilir diye intel işlemcilerden uzak...
  2. M

10 değil bu fiyata dahili ekran kartı beklemiyorum oynancak oyun 10 yılda bi minecraft olur bu durumda nereye ölü yatırım yapıyorum film izlemek istiyorum ekran parlamasın sağdan soldan baktığımda aynı gözüksün dışarı çıkacam şarj bi tık daha uzun gitsin gibi dertlerim var gidip de apex...
  3. M

Ekran özellikleri falan gayet hoş ramın 16 olması da güzel https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-b7m-078xtr-amd-ryzen-5-7530u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000046JFJY sizce bu nasıl olur işlemci arasında pek fark yok gibi ramın 8 olması paylaşımlı ekran kartında...
  4. M

Biraz oyun çoğunlukla da internet dizi film için laptop lazım. 16k dan daha düşük fiyata olursa daha güzel olur çok güçlü bir şey de lazım değil.
  5. M

Bilgisayar İçin Kablosuz Kulaklık Önerisi

Ablam kullanacak, oyunla işi olmaz. Bilgisayarın Bluetooth u düzgün çalışmıyo onun için g435 gibi hem pc hem telefon için bir şey bakıyorum da öneriniz var mı. Pcye Bluetooth dongle alıp Bluetooth bişi de bakabilirim bütçe max 3 3.5k daha düşük olursa daha iyi olur
  6. M

S20 fe vs Redmi note 12 pro

s20 fe yi yenilenmiş alabilirim veya note 12 proyu sıfır alabilirim sizce hangisi daha iyi veya başka öneriniz var mı
  7. M

10.500 TL civarı telefon önerisi

Realme tercih etmeme sebebiniz nedir şahsen ben xiaomi i arayüzünden dolayı pek tercih etmiyorum, reklam falan çıkıyo telefonu ruhumu satarak almışçasına
  8. M

Bu fiyatlara a34 harici bir samsung önerin var mı
  9. M

Ben 9k ya realme 10 düşünüyordum, daha üste çıktığımda a34 önerisi buldum ama a34 bütçeyi aşıyor onun aşağısında önerebileceğiniz başka telefon var mı
  10. M

Realme 10 vs Samsung A15

infinixe markasından dolayı sıcak bakmıyodum yani içi dolu gözüküp ilerde sorun yaşatmasın olarak. 1708184450 birde ekranının büyük olmaması tercihim ve tasarım olarak hoş durmuyor
  11. M

Realme 10 vs Samsung A15

Bu ikisi arasında kaldım.8500tl fiyat bandında başka öneriniz varsa alırım.
  12. M

Laptop için SATA ssd önerisi

laptopun cd girişi yerine takacağım hangi marka model önerirsiniz 120gb veya 240gb olacak
  13. M

Nirvana NB 15.6 UEFI win kurma

pc şuan legacy ve flashım uefı için hazır pc yi nasıl uefı modda başlatıcam
  14. M

USB den fotoğrafları koruyarak sıfırlama yapabilir miyim?

Dosyalar kalıcak yani
  15. M

USB den fotoğrafları koruyarak sıfırlama yapabilir miyim?

pc de yazılımsal sıkıntı var win gelmiyor o yüzden usb den format atacağım ama pc içinde fotoğraflar var dosyaları koruyarak atabiliyor muyum? win 10 için
  16. M

Modem önerisi vdsl ve fiber

Modem bakıyorum bütçe 700 800 arası her öneriye açığım 801>x
  17. M

Redmi note 11 mi Poco M3 pro mu

iyi dedin
  18. M

sanırsam poco grafik işlemcisinden dolayı öne çıkıyor oyun oynamayan birisi grafik işlemcisini çok yormaz
  19. M

4gb 64gb olan versiyonu için karşılaştırırsan ne dersin 1670432359
  20. M

telefonu babam kullanıcak oyun oynamayacak ama uzun kullanımda kasmaması konusu da önem teşkil ediyor
Top Bottom