Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Iphone 14 alınır mı ?

2020'den beri mayıs 2024'e kadar iphone 11 kullandım ki hala daha iphone x kullanıp memnun olan var çünkü hala canavar gibi telefon , mayıs 2024'te iphone 15 geçtim demem o ki iyi bakarsan babalar gibi sana yetiyor ben 14 de alabilirdim 13 de fakat dynamic island için 15 almak istedim.
  2. Mechanist

BJK 1-3 FRNK | TWN 1-1 FB | Ülkecek ülke puanının yerle yeksan olduğu gün

GS'li mi ? Fenerbahçeliyim kardeşim ama sen bilirsin. siz de tipik sorun bu gerçekleri söyleyince can acıtıyor kimse kusura bakmasın şu an ligde de uluslararası turnuvalarda da adam gibi temsil eden Galatasaray varsa tersini iddia edebileceğin istatistik söyle bilelim...
  3. Mechanist

apple watch 3 hala alınır mı

Hala kullanan arkadaşım var kendim de şahsen seri 7 kullanıyorum fakat çok çizdim saati o canımı sıkıyor ama güzel cihaz.
  4. Mechanist

Galatasaray hayal kırıklığına uğrattı beni hadi diğerleri zaten vasat bir gs iyi gidiyordu ona da nazar değdi :D
  5. Mechanist

Resmen rezillik bir tane pozitif biten maç yok şu tabloya bak...
  6. Mechanist

Puma Caven sizce de çok güzel değil mi?

Elinize emeğinize sağlık hocam 🙌
  7. Mechanist

Puma Caven sizce de çok güzel değil mi?

şahsen yakın zamanda bu ayakkabıyı almayı düşünüyorum yakınlar model olarak bence bu daha güzel. https://www.trendyol.com/puma/park-lifestyle-og-erkek-sneaker-p-807212715?merchantId=968
  8. Mechanist

Cem Garipoğlu nun Mezarı Açıldı !!! (GÜNCEL)

sende şeffaf ve dürüst bir şekilde yapılacağına inandın bunun :D 1727969793 Bu cani gereken cezayı almadı ve bir şekilde kaçırdılar bu herifi belki şimdi başka bir yerde ölmüştür ama bu işi öldü denilen tarihte bitmedi buna eminim.
  9. Mechanist

Gereksiz Korkular Nasıl Yenilir?

Geçiyor mu ? büyüdükçe daha da mutsuzlaşıyorsun daha da sıkıntı basıyor nasıl geçiyor acaba
  10. Mechanist

Hoşlandığım kız benden büyük....

Kardeşim kızlardan bahsediyoruz davranışları belki de dünyadaki en garip varlıklar , bir hareket yaparlar ''kesin olacak'' dersin sonra meğerse başka anlammış o yüzden anlarsın demek yanlış olur o kadar kolay olmuyor.
  11. Mechanist

SS'li konu atan elamana ne oldu?

Banlandı.
  12. Mechanist

Gelin adayının abartı istekleri nedeniyle damat nişan attı

Boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar işte bir şeylerin olsun diye.
  13. Mechanist

En Sevdiğiniz Gta Karakteri

CJ tartışmasız
  14. Mechanist

İphone 15 pro 256 gb alınır mı?

Yok be ne alakası var hiçbir sorunu yok taş gibi. 1726605929 Kardeşim patronlar genelde öyle kullanır kılıfsız iğrenç sakın ama sakın alma derim ben hayatta almam kim bilir neler gelmiştir başına o kadar para veriyorsun bide ikinci el iğrenç bir telefon alacaksın. onun yerine kayıtlı 15 al daha...
  15. Mechanist

İphone 15 pro 256 gb alınır mı?

iPhone 15 yurtdışı kullanıyorum bu tabloya bakınca bu seçenek daha mantıklı bence.
  16. Mechanist

En sevdiğiniz araba?

Sen boş ver o arkadaşı kendisi ileri gelen malum partiliden koyu hem de o yüzden ne anlatsan boş.
  17. Mechanist

AKP' Ye Oy Verenler Elleriniz Kırılsın🐑

Amin kardeşim Amin 🙌 1726576140 Akp kötünün iyisi mı ??? ne kullanıyorsun kardeşim söyle de biz de kullanalım bu kadar cahil olup her şeye senin gözün ile bakalım. kafaya bak arkadaş bu kafa ile benim oyum bir işte demokrasinin kötü yanı da bu...
  18. Mechanist

Bakan kıza nasıl yanaşılır?

Valla kardeşim ben anlamadım gitti iş yerinde yeni tanıştığımız bir kız var bazen tam tamam olmayacak boş ver diyip yoluma gidecekken bir hareket yapıyor bütün yol iptal oluyor sonra ben yapayım diyorum bir hareket olmuyor samimiyet yetmiyor garip şeyler. kısacası anlayamazsın içinden geldiği...
  19. Mechanist

Sevdiğim kız ile konuşamıyorum

Bir türlü hoşlandığım kıza istek atamazken bu konunun karşıma çıkması garip geldi.
  20. Mechanist

En Ucuz Dambıl Tavsiyesi

https://www.trendyol.com/besinistanbul/ps-spor-20-kg-dambil-10-kg-2-adet-gonderim-yapilir-p-817348584?boutiqueId=61&merchantId=151714 ben aldım memnunum
Top Bottom