Arama sonuçları: *

1. InkDust

Laptop fanlar çalışmadan önce cızırtı sesi

neredeyse bütün oyunlarda oluyor oyundan çıkıyorum ve ses birden kesiliyor fanlar çalışıncada bu ses duruyor neden kaynaklanmıştır ve bilgisayarıma zarar veririr mi?
  2. InkDust

Güç Planı Ayarları Nasıl olmalıdır?

Bilgisayarımda Ryzen 7 5800h işlemci bulunmaktadır. Güç yönetiminde en yüksek işlemci durumunu %80 ve ya %90 hangisinde kullanırsam performanstan ne kadar az kayıp olur ve işlemci kaç derece fark eder ( turbo boost kapalı kullanıyorum ) ek olarak turbo boost açarsam hangi ayarda açmalıyım ve...
  3. InkDust

DualBoot 2 SSDli pc ye kurarsak 2.ssd yi 2 işletim sisteminde kulannabilirmiyiz?

dualboot yapıcağımda tüm herşeyi araştırdım ama aklımda bir soru kaldı o soru ise dualboot yapınca linuxa yer ayırıyoruz 2.ssd nin tamamını ya da küçük bir kısmını ayırdığımız zaman linux ta o ssd nin ayrılmayan kısmını kullanabilirmiyiz? ya da tüm 2.ssd yi linuxa verince windowsta da o 2.ssd yi...
  4. InkDust

Windows ya da Linux Mint nasıl kurabilirim?

sorunu çözdüm ilk başta usb ile denesemde pc windowsu yüklerken hata verdi linuxuda denedim pc nedense kurmadı sonra DELL marka laptopumun f12 tuşu ile biosun kurma yerine girip Support Assist Os Recovery seçip onayladım bilgisayarda çokta bir gerekli dosya yoktu Unreal engine ve blender...
  5. InkDust

başka çözüm kalmamış gibi mecbur yapıcaz linux mint kursam bitlocker sıkıntısını nasıl windows kurmadan çözebilirim
  6. InkDust

:( usb yok evde sadece 1 tane var oda dolu başka yerden atamam usb ye en yakın bilişimciye götürmekten korkuyorum maalum fiyatlar
  7. InkDust

başka pc falanda yok sıkıntı orda sadece biosa girebiliyorum
  8. InkDust

ben bilgisayarıma linux mint kurmak istemiştim bios ta mal gibi gittim windowsu sildim şansa bala linux minti kurdum kurarken bitlocker kilidi için yeniden başlatma istedi bende yeniden başlattım bilgisayar açılmıyor işletim isitemi yok yanımda falan hiç usb yok bios eski bir bios gri mavi çok...
Top Bottom