Arama sonuçları: *

1. Turabi

wraithden bu mouse alınır mı kullanan var mı?

https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse?srsltid=AfmBOoqrSxZLxN-WmL-oQCCV6p6MWAc0piNeUC26paKB-pWsJWGWB2X5&variant=47501043630273
  2. Turabi

1000 Tl mouse önerisi

Herhangi bi kriterim yok fazla pahalı olmasın kaliteli olsun yeter eskiden kullandığım mouse gloious mode ı idi.
  3. Turabi

Valorant hesap tavsiyesi

Anladım hocam teşekkür ederim hiç girmiycem o zaman bu işlere
  4. Turabi

Valorant hesap tavsiyesi

İlk mailleri direkt değiştiricez hocam yine mi alabiliyor öyle
  5. Turabi

Valorant hesap tavsiyesi

İnternet üzerinden
  6. Turabi

Valorant hesap tavsiyesi

Bi arkadaşla hesap takası yapıcaz ama biraz kararsızım sizce takas yapılır mı? ONUN HESABINDAKİLER İYON VANDAL CHAMPİONS 2022 SET İYON SET PHONTOM YOK VANDAL VAR BENİM HESABIMDAKİLER KURONOMİ VE KAOS VANDAL CHAMPİONS 2024 PHANTOM YAĞMACI GHOST KURONOMİ ŞERİF
  7. Turabi

XBOX GAMEPASS paramı çekti ve bana üyelik vermedi

Hayır olmadı
  8. Turabi

XBOX GAMEPASS paramı çekti ve bana üyelik vermedi

Merhabalar XBOX üyeliğimi iptal edicektim unutmuşum sabah 2 ggün önce sabah uyandığımda 159 liramı çekmiş. İlk başta sorun etmedim fakat XBOX a girdiğimde bana üyelik vermediklerini ve paramın yandığını gördüm bunu nasıl halledebilirim? Müşteri hizmetlerini arıyorum bot koymuşlar aynı şeyi...
  9. Turabi

LOL Solo karakter önerisi

Arkadaşlarla bazen lol oynuyoruz fakat ben oyunda yeniyim itemler falan hangisi ne işe yarar bilmiyorum oynaması zevkli bi solo karakter var mı önerebileceğiniz
  10. Turabi

1 TB M2 SSD almak istiyorum sizce kingstonun bu ssd si iyi midir?

https://www.amazon.com.tr/Kingston-NVMe-PCIe-1000G-SNV2S/dp/B0BBWH1R8H/ref=sr_1_1_sspa?adgrpid=118340369965&dib=eyJ2IjoiMSJ9.oI30Nzo5XR7sP5Wq84IKX6v8GcVe3JmSgrakBX-NSZxcbMSvIhoXSjlG-rPJ4OQ3rWjzD0_839nnShwKkPEMnT_6rbjUJ5H3nAxZEroAnVzNLEmQbkuIdOOVlX-6To7-qkODD50NMNGwc9pBlZoqvTPMmXQcGyBGMwGce87bxOQx...
  11. Turabi

35.000 TL'ye kadar RTX 4060 laptop önerisi

Adaptör 230w hocam i7 versiyonu ilgili bi bilgim yok beğenmediğim tek yanı sadece win11 desteklemesi ben win10 kullanmayı daha çok seven birisiyim onun dışında bişey yok genel olarak oyun açmadığınız sürece fan sesi yok diğer modeller gibi sadece arada 3 saniyeliğine fan çalışıp geri duruyor
  12. Turabi

Yani şöyle söyleyebilirim rdr de oynadım gta da oynadım full grafiklerde hiç kasmadi bende
  13. Turabi

Arkadaşın attığı loq cihazın aynısı bende var merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin
  14. Turabi

Dgs ye hangi kaynaklar ve hangi kanallardan çalışılır?

Tamamdır hocam teşekkürler
  15. Turabi

Sabahlara kadar oynamalık oyun önerisi

Kanka lol oynamam denedim de beni sarmıyo hızlı oyun seviyorum ben 1711732070 Oynandı 1711732081 Bakılabilir aslında hocam 1711732086 Evet
  16. Turabi

Hocam şey duymuştum soru tarzları ve soru çözüm biçimleri farklıymıâ
  17. Turabi

Tyt anlatan hocalardan dinlenir mi yoksa illa dgs anlatan hocalardan mı dinlemek gerekiyor
  18. Turabi

Sabahlara kadar oynamalık oyun önerisi

Arkadaşlarla beraber oynamalık bilgisayar oyunu önerisi
  19. Turabi

Zaranın bu parüfümü alınır mı sizce değer mi parasına

tamamdır hocam teşekkürler
  20. Turabi

Zaranın bu parüfümü alınır mı sizce değer mi parasına

Bunun aynısı mı hocam parfüm yoksa farklı mı 1711637963 onda yok görmüş sadece bana söyledi
Top Bottom