Arama sonuçları: *

1. K

Beylikdüzü-maslak (42Maslak AVM) ulaşım yolu

Arkadaşlar merhaba 21 Haziran'da başlayacak olan Valorant Split 2 play-off ları için ESA Arena'ya gitmek istiyorum hangi metrobüsleri kullanacağımı söyleyebilir misiniz? (Beylikdüzü-Sarıyer (Maslak) ESA Arena
  2. K

Valorant server değiştirince rank sıfırlanıyor mu ?

Yakın bir zamanda valorant hesabımın bölgesini değiştireceğim. Rankım immortal. Rankım sıfırlanır mı ?
  3. K

LGS Yedek Sistemi Nasıl

Çapa fen yazıcam yedeklerden YAZDIM DAHA DOĞRUSU
  4. K

LGS Yedek Sistemi Nasıl

Yani hocam yazan 10 kişinin TOP 5 alınıyor gibi mi
  5. K

LGS Yedek Sistemi Nasıl

LGS'de açıklandıktan sonra olan Boş Kontenjandan Girme Sistemi nasıl işliyor ? Mesela kimsenin tercih etmediği 2 boş kontenjanı olan bir okula 2 kişi yazarsa ikiside girebiliyor mu ?
  6. K

Spider Man mi Yoksa Elden Ring Mi ?

sağ olun beyler bende öyle düşünmüştüm <3
  7. K

sağ ol hocam
  8. K

Merhaba spider man remastered indireceğim ya da Elden Ring öncelikle hangisinin oynanması gerektiği konusunda ikilemdeyim. Lütfen yardımcı olun.
  9. K

Fpsim yüksek ama oyunlar akıcı değil

güncellemesi fln gelmiş olabilir youtube'de arat bence
  10. K

Fpsim yüksek ama oyunlar akıcı değil

Monitörün 144 hz ancak NVİDİA kullanıyorsan Grafik Ayarlarında monitör düşük fpse kapatmış olabilir kendini masaüstüne sağ tıklayıp NVİDİA Denetim masasından Çözünürlük değiştirme ondan sonra da Yenileme Hızını bi kontrol eder misin
  11. K

Playerauctions İlan Oluşturma / İngilizce Yardım

merhaba yeni playerauctionsta hesap satmaya başlayacağım ancak VALORANT ilanı oluşturmak istediğimde 3 tane bölüm çıkıyor. Lütfen SS'te belirttiğim en üstteki ve en alttaki bölümlerin ne istediğini açıklayabilir misiniz ?
  12. K

[Rehber] Player Auctions'ta hesaplarınızı Dolar karşılığı satma

Başına TR eklemen gerekiyor
Top Bottom