Arama sonuçları: *

1. M

Ben bu dlc leri pc den nasıl kaldırabilirm

Arkadaşlar steamden ark almıştım Oyunun yanında 70 gb falan dlc de indi ama ben bu dlc leri istemiyorum. Pc de fazla yer de yok. Kaldırmam gerekiyor Nasıl silebilirim bunları.
  2. M

Abonelik iptali sorunu

Arkadaşlar ttnet aboneliğim 6 şubatta bitiyor. İnternet babamın üzerine ama babam şuan da yurtdışında. Taahhüt bittikten sonra abonelik iptalini nasıl yapabiliriz?
  3. M

Rampage rm-k45 Orbit S aldım iyi mi?

Arkadaşlar dediğim gibi lütfen kullanan arkadaşlar yorum yapsın Eksisi ve artıları nelerdir?
  4. M

250 TL gaming kulaklık

Hocam kulaklığı kullanan biri misin? Kullanıyorsan nelerinden memnunsun.7.1 gibi ses kasılıyor mu
  5. M

250 TL gaming kulaklık

Arkadaşlar toronsmart sono da 7.1 özelliği olmadığını söylüyorlar.Oyun oynayan biriyim.Benim için ses kasmak önemlidir
  6. M

250 TL gaming kulaklık

:d
  7. M

250 TL gaming kulaklık

Arkadaşlar tam olarak kartımda 252 TL var. üzerine 1 kuruş bile koyamam.Bu fiyata alınabilecek en iyi gaming kulaklık nedir?
  8. M

Type-C girişine Usb dönüştürücü alsam klavye ve mouse kullanabilir miyim

Arkadaşlar laptobumda 2 tane usb girişi olduğu için bir tane usb çoğaltıcı aldım.Fakat klavye ve mausu aynı anda takınca ya klavye ya da maus bozuluyor.Ben bir tane de kulaklık alacağım.Çoğaltıcıda sıkıntı olduğu için ben de diyorum ki.Bi tane type-c usb dönüştürücü alsam o dönüştürücüde klavye...
  9. M

USB jak girişi performansı etkiler mi?

Arkadaşlar Benim 2 tane USB girişim olduğu için alacağım kulaklığı hak dönüştürücü ile kullanmayı düşünüyorum.7.1 performansını falan etkiler mi?
  10. M

USB hub sorunu (Hp laptop)

Arkadaşlar ben internetten bir usb hub satın almıştım.Klavye ve mausu aynı anda taktığımda ya klavye ya da maus çalışmıyor fakat aynı çoğaltıcıyı arkadaşın kasasında kullandığımızda mis gibi çalışıyordu.Sizce sorun usb lerin voltaj yetmemesi olabilir mi? Yoksa başka bişeylerden sorun olabilir mi
  11. M

James Donkey 711 veya 710 alınır mı?

yok kanka almayacam zaten.Forumlarda falan alınmaz diyolar hep.Yarınki gaming gecesini beklicem.Ordan da bişey çıkmazsa rampage bakcam
  12. M

tamam kanka
  13. M

Peki yarın akşam incehesap gaming gecesi beklenmeli mi yoksa hemen gidip alayım mı bişeyler
  14. M

Arkadaşlar 240 tl bütçem var.İncehesapta James Donkey 711 ve 710 indirime girmiş. Bunlar alınır mı? Alınsa bile hangisi alınmalı
  15. M

100-180 tl arası kulaklık arıyorum.Öneriniz varmı. 7.1 pls

Dediğim gibi max 180 tl ye kualklık arıyorum . Cs ve valorant oynuyorum.Ses kasmak için f/p bir kulaklık önerir misiniz? Rampage Rm-k45 Orbit-s Rgb 7.1 Usb Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı RM-K45 ben bunu almayı düşünüyorum. Başka fikri olan varmı. Ya da bunu kullanan arkadaşlarım varmı
Top Bottom