Arama sonuçları: *

1. M

Tıpçı için tablet önerisi

hocam samsungun kalemi çok dandikmiş gibi hissediyorum o konuda bi bilginiz var mı çok küçük bir ucu var
  2. M

hocam kafam çok karıştı optimizasyon ve hız bakımından ipad baya iyi ama samsung s9 ve s9+ da ekran kalitesi bakımından baya cazip geliyor ne dersiniz
  3. M

Arkadaşlar bana tablet lazım ne önerirsiniz 25kya kadar sınırım var
  4. M

Yardım Asus Rog Ekran Çerçeve Ayrılması ve Işık Süzmesi

hocam teknik destekten cevap bekliyorum yollayacağım
  5. M

hocam gayet fazla görünüyor bahsettiğim gibi oyunun karanlık sayılmayacak gri tonlarındaki sahnelerinde bile anlaşılıyor
  6. M

Arkadaşlar 2 hafta önce asus rog g16 aldım ve 1.5 haftadır kullanıyorum ilk zamanlarda ışık sızması azdı dikkatimi siyah ekranda bile çekmiyordu. Son birkaç gündür fındık falan derken bilgisayarı kullanmadım ama dün akşam gelip bi oyun oynayayım dedim pcye oturdum ve gri sahnelerde bile ışık...
  7. M

Yeni Laptop'da Oyunlarda Fps Drop Ve İşlemcinin durumu

Satın alalı 3 gün olan Casper Excalibur G770 laptopumda oyun oynarken anlık fps dropları yiyorum ve o anda görev yöneticisinden baktığımda işlemci kullanımının çok azaldığını ve işlemcinin ekran kartının 3D'sinin nerdeyse %100'e çıktığını görüyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  8. M

RTX 2060 genel olarak düşük fps sorunu.

1 ay önce Dell G5 15 model bir bilgisayar aldım. Ama aldığımdan beri tüm oyunlarda FPS'im olması gerekenden çok düşük. Ağır oyunlarda 10 FPS gibi bir fark varken (ağır oyunlarda zaten 60 FPS sınır olduğu için 10 FPS önemli bir fark) daha hafif oyunlarda 60 FPS civarı bir FPS düşüklüğü var. Bu...
  9. M

Bilgisayarda Anlık Donma ve Cızırtı

Daha yeni bilgisayar alalı bir hafta olmadı ve 3 4 gündür bilgisayar saliselik olarak takılıyor ve takıldığı anda ses cızırtılı gelmeye başlıyor. Ekran kartı ve ses sürücülerini silip tekrar yükledim düzemedi. Dün pcyi aldığım yerden teknik destek alarak bilgisayarı formatladık ve sürücüleri...
  10. M

Bilgisayarda Ani Takılmaya Eşlik Eden Cızırtı

Daha yeni bilgisayar alalı bir gafta olmadı ve 3 4 gündür bilgisayar saliselik olarak takılıyor ve takıldığı anda ses cızırtılı gelmeye başlıyor. Ekran kartı ve ses sürücülerini silip tekrar yükledim düzemedi. Dün pcyi aldığım yerden teknik destek alarak bilgisayarı formatladık ve sürücüleri...
Top Bottom