Arama sonuçları: *

1. phxey41

Uygulamayı arkaya alınca ana sayfaya atma problemi

İlk defa duyuyorum bir cok farklı düşük model kullandim hic denk gelmedi 1717346037 ayrıca bu sürekli olmuyo bazen hemen oluyo bazen 3 4 kere yapınca oluyo bazen 15dk bekleyince oluyo vs vs
  2. phxey41

Telefon İnternet kopma sorunu

Xiomi redmi not 12 kullanıyorum yeni geçtim. (Babam kullanıyodu önceden). İnternetim kopup duruyor sürekli mobil verime düşüyorum bu sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilecek var mi? İnternetten bakıyorum araştırıyorum benim gibi bu sorunu yaşayanlar var ama çözüm olarak izlediğim herşeyi...
  3. phxey41

Uygulamayı arkaya alınca ana sayfaya atma problemi

Telefon da atıyorum YouTube olsun video izliyorum sonra whatsapptan mesaj geliyo oraya geçiyorum bu arada YouTube açık arkada daha sonra tekrar YouTube'a döndüğümde izlediğim video kapanmış oluyor ve ana sayfaya atıyor sadece YouTube sanıyordum fakat geçen soru çözüm uygulamasında da olunca...
  4. phxey41

İnternet kopma problemi

tmmdır
  5. phxey41

İnternet kopma problemi

yaptım
  6. phxey41

İnternet kopma problemi

2li kanal seçilmyio 11 mi 13 mü seçiyim
  7. phxey41

İnternet kopma problemi

şu mu kanal olan 1717162255 evet ayrı ayrı
  8. phxey41

İnternet kopma problemi

öyle yazan bişey yok
  9. phxey41

İnternet kopma problemi

. 5ghz kapat düzelir demislersi o kapali
  10. phxey41

İnternet kopma problemi

İnternet yok 1717161519 Kablosuz yok internet degil
  11. phxey41

İnternet kopma problemi

Girdim
  12. phxey41

İnternet kopma problemi

nasil yapmam gerekiyor bakamadim daha
  13. phxey41

İnternet kopma problemi

Garantisi varsa tabi? YOK OKEY??
  14. phxey41

İnternet kopma problemi

Bu ananemlerdeki burda her 5dkda bir kopuyor nerdeyse kendi evimizdeki de ilk başlarda sürekli kopuyodu ama bu ara daha seyrek
  15. phxey41

İnternet kopma problemi

Gidince bakıyım evde değilim şuan iki modemi de söylerim
  16. phxey41

İnternet kopma problemi

1 yerde değil modemle alâkali değildir heralde kendi evimizde ananemlerde vs oluyor bu sorun 1717150018 Yok
  17. phxey41

İnternet kopma problemi

Wifi bağlı mesela hop bi anda görmüyor wifi yani kopuyor ama modem ışıkları falan acik baska insanlarda bağlı
  18. phxey41

İnternet kopma problemi

Xiomi redmi not 12 kullanıyorum yeni geçtim. (Babam kullanıyodu önceden). İnternetim kopup duruyor sürekli mobil verime düşüyorum bu sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilecek var mi? İnternetten bakıyorum araştırıyorum benim gibi bu sorunu yaşayanlar var ama çözüm olarak izlediğim herşeyi...
  19. phxey41

Milli Savunma üniversitesi hakkında?

Öncelikle iyi forumlar başlıktaki konu hakkında bazı öğrenmek istediklerim var yardımcı olursaniz sevinirim. Msü sınavında 52k yaptım yani yks puanım ve netim okey olursa girebiliyorum diye biliyorum (sağlık vs dışında puan olarak) 1. Gözüm 1.25 miyop ve astigmat askeriyeden bir akrabaya...
  20. phxey41

İnternetim sürekli kopuyor

Telefonum xiomi redmi not 12 yeni geçiş yaptım babamın eski telefonuydu. İnternetim bağlı ve pc de hic kesilmiyor ama baktığımız zaman telefonumda sürekli wifi gidiyor ve hic bir agi görmüyor neden olabilir yardimci olabilir misiniz 1715288012 Yok mu yardımcı olan
Top Bottom