Arama sonuçları: *

1. X

🔥İndirim iPhone 12 256GB 🔥30.940TL 🔥 (Satıcı : MediaMarkt )

Mediamarkttan bir şey satın almayın. Rezalet konusu -------> ❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥
  2. X

20K laptop önerisi üniversite için

MacBook Air m1 versiyonu alırsan 7 8 sene kasmadan etmeden 14 saat batarya ömrü ile kullanırsın. Gidip de windows makine alırsan elinde şarj aleti ile gezersin kütüphanede . Fan sesinden bahsetmiyorum bile 1723820636
  3. X

Yazılım için laptop önerir misiniz?

arkadaş senin gibi back end developer değil. Ben de bilgisayar bilimleri okuyorum windowsu da kullandım macOS u da. macOS da eksikliğini hissettiğim bir şey yok. Başka bir işletim sistemi kurmak istersen bootcamp ile linux ya da Parallels indirip windows kurulabilir. Back end olarak macOS işini...
  4. X

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

bilmiyorum iptal olup olmadığını. Lakin sen de şuan ekran görüntüsü varsa ve sende bunu talep ederler ise verirsin
  5. X

Yazılım için laptop önerisi.

MacBook Air m1
  6. X

evet dostum MacBook Pro alırsa 10 yıl kullanır. windows pc alırsa 2.seneden kasmaya başlar ağırlaşır. 5 kez gidip alır öyle 10 seneyi doldurur. Bak aynı hesaba geldi. Bu süre zarfında hp kullandığın ile kalırsın. Apple haybeye dünyanın en değerli şirketi olmadı. MacBook Air m1 alabilir maksimum...
  7. X

MacBook Air ya da MacBook Pro. Ben de MacBook kullanıyorum. Gidip Rtx ekran kartlı bir pc alırsan muhtemelen kod yazmayıp oyun oynayacaksın boş vakitlerinde. Bu da senin için eksi olucak. Kendini geliştirmek için daha az şans demek. Macbookların batarya ömrü 18 22 saat gidiyor. Windowslarda 5...
  8. X

GTX 1660Tİ indirimle alınır mı?

Akakçe iştiraki yazıyor.
  9. X

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

Aynı olayı samsung s22+ için yaşıyoruz şuan. 5 ağustosta verdiğim siparişi iptal ettiler stokta yok diyerek. günlerce satışta kaldı ürün. ekran görüntüleri her şeyi kaydettim. müşteri temsilcileri ürünün stokta olduğunu ve tarafıma teslim edileceğini söylemişti. Stokta yok diyerek iptal...
  10. X

tüketici hakem heyetine olan şikayetinde bunu yazarsan aradaki farkı mediamarkttan alabilirsin
  11. X

dostum şikayet yazmak için neyi bekliyorsun ? keşke benim paramı da geri vermeselerdi paranı vermeseler daha iyi. icraya verirsin mediamarktı mağdur olursun daha çok şey alırsın
  12. X

ürün temin edilecek dendi. günlerce satılmaya devam etti. stokta var dendi. 1 hafta sonra stokta yok denilerek iptal edildi. 1 hafta yasal sürenin üzerinde.
  13. X

stok yok gerekçesiyle sipariş iptal edilebilir mi dostum? Tüketici hakem heyetine başvurdum. Mesafeli satışlar sözleşmesi yönetmeliğinin 16. maddesi 4. fırkasına göre stokta olmaması satış iptali anlamına gelmiyor. 1723625581 ah be.ben de 10 tane olan stoktan biri sana geldi sandım 1723625604...
  14. X

Nasıl aldın? Hangi tarihte sipariş ettin ve ne zaman geldi söyleyebilir misin
  15. X

internete direkt tüketici hakem heyeti başvuru yazarsan ilgili siteyi bulabilirsin
  16. X

Bu olayı YouTube da duyursak çok güzel olmaz mı? Mediamarkttan alışveriş yapmasın insanlar
  17. X

birdahaki mediamarkttan sipariş mi vericez bi de kupon diyorlar.Türkiyede kurumsal diye ürün sipariş ediyoruz yaptıkları şeye bak.siparişten 1 hafta geçmiş iptal ediyorlar. Hani stokta vardı ? Hani temin edilcekti. Yalan dolan
  18. X

5 gün satışta kalan stok hatası mı olurmuş? peh. insanları kandırıyorlar
  19. X

iptal etmediğim halde iptal edildi yazıyor siparişimde
  20. X

🔥İndirim HP 15.6 inç Ryzen 5 7520U Laptop 8.999 TL 🔥🔥

MacBook alabiliyorsa alsın.
Top Bottom