Arama sonuçları: *

1. A

Steamden attığım hediyeyi arkadaşım telefondan kabul edebilir mi?

Bi arkadaşıma steamdan hediye göndereceğim ama şu anda il dışında olduğu için bilgisayarı yanında değil indirimler bitmeden hediye atmam lazım. Telefondan kabul edebilir mi?
  2. A

İki monitör arasında kaldım.Sizce hangisi daha iyi olur?

Samsung LC27RG50FQMXUF 240hz 4ms 2.231,55 TL Asus TUF VG24VQE 165hz 1ms 1.699,00 TL LİNKLER: Samsung :https://www.hepsiburada.com/samsung-lc27rg50fqmxuf-27-240hz-hdmi-display-full-hd-freesync-cercevesiz-kavisli-va-oyuncu-monitor-p-HBV00000N3VEP Asus Tuf...
  3. A

RX590 Düşük mh/s Sorunu

RX590 ile 8mh/s 7mh/s larda çalışıyor.bir blok var mı?var ise nasıl kaldıracağım?
  4. A

Anakart-işlemci uyumluluk

r9 3. nesil kaldırır mı
  5. A

bütçe önemli değil.mesela r5 5600x veya r9 3950x i kaldırır mı?
  6. A

Asus Prime A320M-F anakatım var bu anakart a en iyi hangi işlemciyi alabilirim.
  7. A

Hikayeli oyun önerisi

bütün oyunları oynarım
  8. A

Hikayeli oyun önerisi

önceden 3 aylık discord nitro almıştım.nitro nun süresi dolunca bana 3 aylık xbox gamepass hediye ettiler.
  9. A

Hikayeli oyun önerisi

Xbox gamepass ım var(3 aylık).önerebileceğiniz güzel hikayeli oyunları yazarsanız sevinirim.
  10. A

Laptop/mini itx pc önerisi

7k bütçem var. Excalibur g770 almayı düşünüyorum. Bu fiyata daha iyi bir laptop yada mini itx bir pc önerirsiniz mutlu olurum.
  11. A

AMD işlemci driver yardım

12. A

AMD işlemci driver yardım

Daha önceden ekran kartımın driver ini kurmuştum.şuanda işlemcinin de driver inin olduğunu öğrendim.işlemci driverini kurmasan sıkıntı olur mu.yada ekran kartının driver ini kurarken işlemcinin driveri da kurulmuş mudur?
  13. A

Bu monitör güzel mi?

https://www.hepsiburada.com/acer-eg220qp-21-5-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-led-monitor-um-we0ee-p01-p-HBV000011FPI3?magaza=BOZDAN+Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.29.5 Monitörün fiyatı bana çok uygun geldi ancak...
  14. A

Cs:Go fps sıkıntısı?

Ne yazık ki monitörüm 1600x900. Ama çözünürlük ve grafik kalitesini arttırıp bakacağım fps değerlerine.
  15. A

Grafik kalitesini mi arttırayım yoksa çözünürlüğü mü? 1609016892 Eskiden çoğu oyunu 768p oynadığım için 768p. Performans ayarlarına hiç dokunmadım. Default olarak neyse onda bıraktım.
  16. A

Sapphire rx 590 nitro+ +r5 2600 csgo 768p en düşük ayarlar max 220 fps. Normal mi? Normal değilse düzeltmek için ne yapmalıyım?
  17. A

AMD RADEON ayarları hakkında bikaç sorum var?

Bi sorun olur mu acaba diye forumlara danışma gereği duydum.yaptıktan sonra sormam saçma olurdu.
  18. A

AMD RADEON ayarları hakkında bikaç sorum var?

E-spor moduna yada oyun moduna alırsam fps yükselir mi? Güç tasarrufu moduna alırsam fps düşer mi?
  19. A

Csgo ve Valorant için monitör önerisi.

2000 TL ye kadar csgo ve Valorant için monitör önerir misiniz?
  20. A

Beklemdeğim bir sorun oluştu.görüş ve bilgilerinizi söyler misiniz?

yeniden başlattım sorun düzeldi
Top Bottom