Arama sonuçları: *

1. B

Minecraft Hamachisiz Server Nasıl Kurulur? (Görselli)

Bundan daha kolay bir şekilde arkadaşlarıyla modlu veya modsuz oynamak istenler için yeni çıkmış bir mod var curseforge'dan indirip ekstra herhangi bir işlem yapmadan direk giriyorsunuz. https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/essential-mod
  2. B

60 Bin TL sadece sistem önerisi

Monitörleri çok bilmiyorum hocam o yüzden bütçe söyleyemiyeceğim ama ghosting, ölü piksel gibi sorunlar olmasın benim için yeterli. Saydığım özellikler arasından en makulü neyse o olur.
  3. B

Yok, 60 bine monitör dahil değil.
  4. B

Sağolun hocam, peki monitör ne önerirsiniz? Rekabetçi oyunlarını nadir oynuyorum 144hz yeterli olacaktır ama 2k mı 1080p mi onun arasında kaldım, genel olarak hikaye ve strateji oyunları oynuyorum. 24 inç düşünüyorum.
  5. B

Hocam daha çok işlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum bu biraz düşük kalmaz mı?
  6. B

Selamlar, 60 Bin TL monitör dahil olmayacak şekilde sistem arıyorum. Ekran kartı olarak en az 4070 düşünüyorum, zaten elimde ssd ve hdd bulunuyor yani herhangi bir depolamaya gerek yok ama sonradan m2 takabilirim. Tercihen hazır sistem olursa daha iyi olur yani parçaları tek tek almak ile arada...
Top Bottom