Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Ablam için laptop önerisi

Yurt dışından alınacaksa burda bakmanın pek anlamı yok. Çünkü aynısı olmuyor veya özelliği farklı veya muadili olabilir. O fiyatlarada hep gaming var. Tavsiyem en iyi işlemcili bir şey seçmen tabi paneli falanda önemli.
  2. MrBilgin

LÜTFEN DESTEK (VODAFONE NET HÜSRANLIĞI)

Vodafone çok kötü gerçekten operatörü eh işte. Ben tt kullanıyorum 50 mbps aldığıma şükrediyorum. Altyapı yok ondan. Bana kalırsa en fp tt ve turknet.
  3. MrBilgin

Annem ve babam motora karşı motor almak istiyorum ne yapabilirim

Benimde ailem istemiyor motorum olmasına rağmen. Gerçekten tehlikeli kaç yıldır kullanıyorum benimde hatalarım olabiliyor ve trafikte çok kendini bilmez var. Ama şunu biliyorum ki ailene karşı gelmemeye çalış çünkü dedikleri gerçekten oluyor.
  4. MrBilgin

Arkadaşın kasasını satıyorum ne kadar eder?

İşlemci: i5 9400f Anakart: Asus H310M-K R2.0 Ram: Corsair Vengeance 8 Gb 3000 Mhz Cl16 Ekran Kartı: Asus Rog Strix RX570 4 GB OC Ssd: Lexmark 256Gb Sata Kasa: Everest X-Line Psu bilmiyorum entegre gibi duruyor. Sizce ne kadar eder kutuları mevcut ramin yok ve faturası yok media markttan alınma...
  5. MrBilgin

S23 fe bataryası nasıl uzatılır

Wifi ile biraz daha süresini uzatırsın. O zaman mah yüksek modellere bakıcaktın.
  6. MrBilgin

S23 fe bataryası nasıl uzatılır

Hz yenileme hızını düşürürsen ciddi şekilde şarjı iyi gidiyor.
  7. MrBilgin

Android Honor 200 vs poco X6 pro hangisi¿

Bende olsam honor alırdım güzel arayüzü var.
  8. MrBilgin

❌İndirim Bitti! S24+ Plus 256gb 28.650TL

Kaçaktırr.
  9. MrBilgin

Mouse denetimini açma

Mouse denetimini açmam lazım uzaktan bağlantıyla fareyi kontrol edemiyor yardım.
  10. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

Hocam iyi misin rame bak ssd bak psu bak kasa bak dağlar kadar fark var.
  11. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

7600 daha iyi yani.
  12. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

Arkadaşlar incehesabı aradım değişim yapabiliyormuyuz diye sağolsun fatura kesilcekken yardımcı oldular. R5 7500F 2000₺ fiyat farkı vardı. R5 7600 ise 2165₺ fiyatı vardı hem 7600 pahalı diye hemde yanında gamepower mystic soğutucu veriyor diye 7600 seçtim. Performans farkı yoktu dimi ikisi...
  13. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

Aynen Benimde.
  14. MrBilgin

18 yaşından küçük ruhsat sahibi olunur mu ?

Benim bildiğim çıkarabiliyor. Tanıdık var mesela oğlu engelli onun üstüne alıyor 18i tamamlamamıştı.
  15. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

Bende merak ediyorum 5600 ile 7500f çok performans farkı varmı?
  16. MrBilgin

18 yaşından küçük ruhsat sahibi olunur mu ?

Olmaz niye olsun. Sadece ehliyetsizlik sıkıntı olur.
  17. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

Aldım hocam.
  18. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

Öyle düşünüyorum zaten neyse sağlık olsun.
  19. MrBilgin

22.559₺ değer mi sizce?

İşte sıkıntı fps oyunu oynuyorum imzamdaki sistemi satacaktım yetmiyor 280hz monitör var. 1726257810 Evet aslında öyle ama satıp alsan arasındaki fark yine 2k yi buluyor.
Top Bottom