Arama sonuçları: *

1. H

Mount and Blade Warband da haritada fps drop sorunu

Merhaba arkadaşlar. Sistemim çok iyi olmasına rağmen Warband'ın bazı modlarında PC kasıyor bazı modlarda ise haritada drop yiyorum sürekli. Mesela haritada gezerken aşırı drop yiyorum sürekli PC drop yiyor kasıyor ve bu da oyun oynarken sıkıntı oluyor neden oluyor bileniniz var mı modlarla...
  2. H

RTX 4060 sistem Mount and Blade: Warband'da Drop Yiyor

hocam bende muharebe de hiç sıkıntı yok bende sadece haritada kasıyor sürekli drop yiyorum haritada onun dışında kasma yok 1725394244 hocam bende birde in the name of jerusalem gibi modlarda kasıyor vallahi anlamıyorum i7li 4060li pc boşunamı aldım ben warbandda bile kasıyorsa çözümde bulamadım...
  3. H

o zaman sıkıntı ya bende de leptop var insanın canını sıkıyor haritada kasınca çözümüde yok hiçbiryerde sinirleniyom valla kimse bir çözüm önermeyince 1725143709 hocam konuya çözüldü demişsin ama çözüm yok çözüm bulamayınca mı kapatmaya karar verdin konuyu ?
  4. H

Hocam bu arada bilgisayarınız leptop mu masaüstü mü merak ettim leptopsa markası ne qceba beli bir modelde mu oluyor merak ettim
  5. H

hocam bende native de hiç sıkıntı yok gerek savaşlarda gerekse haritada çok çok nadir drop yiyorum ama osmanlı senaryosu cihat ve haçlılar gibi modlarda deli gibi drop yiyorum youtubede video çekenlerde hiç kasma yok hatta sırf bunun için format bile attım pc için ama işe yaramadı bence modlarla...
  6. H

Hocam bendede rtx 4060 var 32gb ddr4 ram i7 13700h ve 1 tb m2 ssd var leptobumda . Dikey senkronizasyonu açıp fpsyi 144 e sabitledim ekran 144hz olduğu için savaşlarda hiçbir sıkıntı yok ama haritada ctrl Spice yapıp hızlı ilerlediğimde bir anda fps 144ten 130 120ye felan düşüyor ve bir an 1 2...
  7. H

Leptobum Kilitlendi!!

Merhaba arkadaşlar. Bugün FC24 oynarken Bi anda ekrana "KİLİTLENİYOR" diye bir bildirim geldi ve ekran kapandı açılmıyor nasıl kilidi açabilirim bilenler yardımcı olabilir mi? ne yaparsam yapayım açılmıyor.
  8. H

Monster Tulpar T7 V20.6.5 Alınır mı

Hocan 4070 olması felan iyi ama bence 50k para veriyorsam ram 32 ssd de 1tb olmalı başka alternatifiniz varsa beklerim
  9. H

Monster Tulpar T7 V20.6.5 Alınır mı

Merhaba arkadaşlar. Kendime bir tane oyun laptobu almayı düşünüyorum. Bütçe 50k.Monster Tulpar t7 v20.6.5 modelini beğendim donanımı fiyatına göre iyi gibi ve yorumlarda da bayağı beğenmişler güzel yorumlar var sizce alınır mı monsterda ısınma sorunu,ışık sızması , ölü piksel ve daha birçok...
Top Bottom