Arama sonuçları: *

1. R

işlemci fanı hızlanıp yavaşlıyor

Yeni sistem aldım benzer bi sorun var bende Benim sistem boştayken işlemci fanı bi hızlanıp yavaşlıyor baktım anlık olarak işlemci sıcaklığı artıp düşüyor sebebi nedir hocam Yük altında böyle bişey yok ama dediğim gibi hiç bişey yapmazken bile normal masaüstündeyken de yapıyor
  2. R

display port no signal

Nasıl hallettin hocam
  3. R

No Signal hatası yeni bilgisayar

Bios pilini çıkarıp taktım çalıştı sonra ertesi gün yine aynısı yaptı bidaha pili çıkardım taktım yine çalıştı Pilde mi sıkıntı var 1589546101 Kasa çalışıyor ekrandan no Signal var klavye mouse da çalışmıyor
  4. R

Anakart bios güncellemesi

Bios dan mı bilmiyorum ama ekran no Signal hatası veriyor anlamadım yardımcı olur musun
  5. R

Görüntü aldım ekran kartını çıkarıp bios pilini çıkarıp taktım bilgisayar çalıştı Lakin ertesi gün fişleri çektim yattım uyudum sabah kalktığımda yine aynısını yaptı çözemedim ya:(
  6. R

B450ms2h gskill3200mhzsniper
  7. R

Ama anakartım destekliyorum ki okadar hızı bilmiyorum ki
  8. R

Ama biosun son sürümünü kurmamışlar bir sıkıntı olur mu 2.olarak ram hızını xmp yapsam sıkıntı olur mu
  9. R

Yok hiç ellemedim itopyadan hazır sistem olarak aldım onlar yaptı ne yaptıysa Bişey yapmam gerekli mi benim
  10. R

Tamam ne yapmam lazım hocam
  11. R

Arkadaşlar tam anlamadım ama biosa girince böyle bir şey yazıyor Bios has been reset.Please re-config your BIOS setup items if needed. Ne demek bu yardımcı olur musunuz
  12. R

Dönüyor hocam ayrıyetten anakartka bir ışık yanması lazımmı bilmiyorum ama anakartka bir ışık yanmıyor ve klavye ve fare gözükmüyor dediğim gibi
  13. R

Hocam denedim onları ama yok olmuyor :( Zaten ilk çalıştırdım oyun oynadım kaç saat sıkıntı yok ertesi gün açtım böyle oldu :(
  14. R

Bilgisayarımdaki BIOS Sorunu

Açtım ama cevap veren olmadı
  15. R

Bilgisayarımdaki BIOS Sorunu

Dostum no Signal hatasını çözebildinmi bende aynı sorunu yaşıyorum
  16. R

El capitan - no signal yardım

Sorunu çözdünmü hocam bende aynı sorunu yaşıyorum
  17. R

Arkadaşlar dün itopyadan aldığım sistem elime ulaştı sistemi açtım çalıştırdım oyun kurdum oynadım buraya kadar sıkıntı yok. Daha sonra bilgisayarı kapatıp fişleri çekip yattım. Sabah kalkıp tekrar çalıştırdığımda no Signal hatası alıyorum bilgisayar çalışıyor.klavyeyi görmüyor mouse görmüyor...
  18. R

İki adet sistem topladım. Yanlışlarım var mı?

Gerçekten sinir bozucu sizin ürününüz haydi termal macun küçük bişey belki zor bulunur Ama benim ürünüm kocaman bir masa ve bunu kaybediyorlar :)
  19. R

Konuyla pek alakası yok ama bu kargo firmaları gerçekten şehirden şehire değişiyor sanırım Bendede MNG kargo aldığım ofis masasını 1 hafta aktarmada bekletip sonra kayboldu dediler çok ilginç gerçekten ya
  20. R

İlk sistemde ekran kartı düşük gibi geldi onun haricinde iyi sistem bence 2.sistemde bana göre bir eksik yok belki işlemci artırılabilir ama çok da gerekli değil sanırım
Top Bottom