Arama sonuçları: *

1. H

rival 3 bluetooth bağlanmıyor

merhaba rival 3 wireless mousea sahibim.yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ancak bluetooth'a bir türlü bağlanamadım 2.4g ile kullanınca da pil yetişmiyor nasıl bir yol izlemem gerek?
  2. H

Bios TPM nasıl kapatabilirim?

Çok teşekkür ederim.
  3. H

Bios TPM nasıl kapatabilirim?

B450MS2H anakart kullanıyorum.TPM kapatmak için biosta ayarını bulamadım nasıl kapatabilirim?
  4. H

Vsync açıkken fps dalgalanması

denedim sorun devam ediyor.
  5. H

Vsync açıkken fps dalgalanması

#1 Öncelikle merhaba.144hz monitör kullanıyorum.valorantta vsync acık bir sekilde 144hz de oynuyorum ancak sabit kalmıyor 144-130 fps arası dalganma oluyor ve fps drop yiyorum.Ne yaptıysam sorunu çözemedim son olarak dp kablosu kaldı sorun kabloda olabilir mi? Ayrıca vsync kapalıyken aşırı...
  6. H

gpu kullanımı bir anda düşüyor

gpu kullanımı %90dan bir anda 4-5e düşüyor ve ani fps droplar yaşıyorum.önceden böyle bir sorunum yoktu son zamanlarda yaşamaya başladım ne denediysem düzeltemedim nasıl çözebilirim bu sorunu? rx580 8gb r5 2600 16gb ram
  7. H

Valorant yüksek fps kasma sorunu

whql sürümünü kullanıyorum.bugün format atacağım umarım düzelir
  8. H

sabitlediğim zaman akıcı sekilde oynuyordum ancak simdi sabitledigimde de kasıyor oyun
  9. H

tesekkürler
  10. H

2 ay öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu simdi mi darboğaz olmaya başlıyor anlamadım
  11. H

Öncelikle merhaba son 2 aydır valorantta ortalama 180fps aldığım halde oyunum kasıyor vsync açıp sorunu ortadan kaldırıyordum ancak artık vsync acıkken bile kasıyor.Drivlerlar güncel halde sıcaklıklar 60 dereceyi gecmiyor ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim rx580...
  12. H

valorant yüksek fps kasma sorunu

Vsync ile 144fpse sabitliyordum ve akıcı şekilde oynanıyordu son 1 haftadır fight anında fps 130a düşüyor ve kasma oluyor.Vsync kapalıyken 200fpsde de kasma sorunu yaşıyorum çözümü var mıdır?Ayrıca driverlar güncel halde ryzen5 2600 rx580 8gb 16gb ram
  13. H

Valorant vsync kasma sorunu

evet güncel driver kurulu
  14. H

evet daha bariz belli oluyor kasma oldugu
  15. H

şimdiye kadar açık şekilde oynuyordum herhangi sorun yoktu.limiti 144 yapınca veya vsync kapatınca kasma oluyo akıcı oynanmıyor
  16. H

monitörüm 144 oldugu için vsync açarak 144fps e sabitliyorum ancak son 1 haftadır fight esnasında 130fpse düşüp kasmalar oluyor.Vsync kapalıyken de kasma sorunu yaşıyorum akıcı oynanmıyor oyun.Driverlar güncel oyunu silip tekrar yükledim değişen bir şey olmadı var mıdır çözümünü bilen? sistem...
  17. H

Seagate HDD cızırtı sesi

driverlara bakıyorum şimdi çok teşekkür ederim 1601757511 chipset driver indirdim kurunca cmd'yi açıyor ne yapmam gerek?
  18. H

Seagate HDD cızırtı sesi

bekliyorum teşekkür ederim
  19. H

Seagate HDD cızırtı sesi

herhangi bir sıkıntı gözükmüyor 1601754133 https://onedrive.live.com/?authkey=%21AJHYzxfynlNiBWs&id=8E42A60745F0AAA%211667&cid=08E42A60745F0AAA dün aldığım mavi ekran hataları
  20. H

Seagate HDD cızırtı sesi

Arkadaşlar merhaba.Sistemimde ikide bir mavi ekran hatası alıyorum ve hdd bağlantılı olduğunu düşünüyorum.Çalışırken rahatsız edici derecede cızırtı sesi geliyor bununla alakası olabilir mi?
Top Bottom