Arama sonuçları: *

1. SadeceBirisi.

🏆 ŞAMPİYON GALATASARAY 🏆 102 Puan Rekor !

ben fb liler çoktan yıldızla donatıldı diye biliyordum !
  2. SadeceBirisi.

🏆 ŞAMPİYON GALATASARAY 🏆 102 Puan Rekor !

bu gün meşale yakacaklardı umarım bir fbli yaralanmaz
  3. SadeceBirisi.

Pugb mobile emülatör

Akici120 FPS gameloop ta acilabiliyor onun dışında es dosya ile uhd 120 FPS yapılabiliyor ama ban yiyenler olmuş. Bı ara hdr 90 FPS oyun dosyalarıyla oynamadan yapılabiliyor mu ama artık oluyormu bilmiyorum
  4. SadeceBirisi.

Süresiz Nafaka Kaldırılmalı mı ?

Kaldırılmalı aldatan taraf ödemeli ve ödediği kişi iş buluncaya kadar yada evlenince ye kadar sürmeli
  5. SadeceBirisi.

İpad Pro M4 oyunlarda otomatik fps düşürme problemi

Soğutucu kullanırsan düzelir kullanmam dersen böyle kalabilir ama cidden o tablet 5’1mm olacağına 0.7/0.8 mm olup düzgün soğutma sistemi yapsalardı daha çok övülürdü
  6. SadeceBirisi.

INTEL I7 14700F-MSI PRO B760M-P-PNY RTX 4070 TI SUPER-1TB M.2 SSD-16GB RAM

Akşam yada yarın akşam sana toplarım eğer dönüş yapmazsam etiketle son zamanlarda hem çok yoğun hemde çok stresli sınavlar pskoloji cart curt
  7. SadeceBirisi.

Tablet aşrı ince ve mobil platformda pasif soğutma ile soğuyan cihazlara asla 120fps gelmemeliydi
  8. SadeceBirisi.

Hocam pubgm zaten 120fps e hazır değildi fark ettiyseniz 90fpa te grafikler daha iyiydi sırf FPS artsın diye grafik kalitesini daha da düşürdüler üstüne de stabil olmayan bir 120fps var. Ben emulatorde oynuyorum ama son guncellemede 60 FPS 120 FPS ten daha akıcı geliyor FPS sayacini açtığımda...
  9. SadeceBirisi.

Parasına değer mi yoksa gereksiz mi ?

Max butcen ne kadar bunu belirtirsen fp bir şey toplar yada hazır sistem öneririm.
  10. SadeceBirisi.

10 Bin TL Telefon önerisi ?

4g ise çok berbat 5 g ise güzel ama zorla hem ilerde satması kolay olur hemde a13 bionic daha iyi
  11. SadeceBirisi.

10 Bin TL Telefon önerisi ?

13/14k ya bütçeyi çıkart tr ip11 64gb bulunur
  12. SadeceBirisi.

Pazarama taksit yapmıyor mu?

Bonusa peşin fiyatına 3 taksit yapıyordu
  13. SadeceBirisi.

🔥İndirim İphone 12 128 GB 27000 TL

14 ultra alırsan elinde kalır sen 15pm i kullan bir daha android kullanmazsin
  14. SadeceBirisi.

LG UltraGear 24GQ50F-B 24" 2999 TL

Ekonomi battikca fiyatlar düşüyor tabi ucuzlasinda yani geçen sene excalibur 200hz 3100tl nin altına düşmemişti şimdi yine va olsa bile LG var ins hep böyle düşmeye devam eder
  15. SadeceBirisi.

🔥İndirim İphone 12 128 GB 27000 TL

15pm tabi ki
  16. SadeceBirisi.

S23 Ultra mı Xiaomi 14 mü?

S23u al geç maceraya gerek yok
  17. SadeceBirisi.

Yardım Sizce hangisini satın almalıyım?

Attıkları izin arasindan a34 en iyisi ben 11pro plus 5g öneririm yada m6 pro , x6
  18. SadeceBirisi.

Rütbe Sistemimiz Hakkında

Hocam merak ettim de kaç yaşındasınız?
  19. SadeceBirisi.

Youtuber önerisi lazım

Baya yaşlandı eskisi kadarda iyi oynayamiyor ama benim gönlümde hala çok iyi hiç değişmeyen bir insan keşke eskisi gibi olsa hayat
Top Bottom