Arama sonuçları: *

1. Farukskrc

steelseries uygulaması açılmıyor

arkadaşlar sorun başlıktaki gibi konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın
  2. Farukskrc

Oyuncu koltuğu önerisi

şuan kullanıyorum v4 modeli olması lazım gayet iyi bir sorunu yok ancak koltuk çokta rahat değil bence. tabi ben deri almadım koltuğu terleme ve gün geçtikçe çatlama olur belki diye. neyse sonuç olarak güzel koltuktur alınır.
  3. Farukskrc

Hogwarts Legacy alinir mi?

benim için hiçbir oyuna değmez dediğim gibi ama 330 liraya daha düşer mi bilemedim. size kalmış
  4. Farukskrc

Hogwarts Legacy alinir mi?

hocam o mantıkla bakarsanız benim için her hikayeli oyun ortak hesap alınmalı. ama siz oyun benim olsun diyorsanız epicten alabilirsiniz. yoksa oyunu 100 saat oynasanız da en sonunda biticek ve bidaha oynamicaksınız zaten
  5. Farukskrc

15-20k elektrikli scooter önerisi

tamam hocam teşekkür ederim ama bütçe çıkmazsa dediğim fiyatlarda önerebileceğiniz başka scooter var mı?
  6. Farukskrc

çift teker nasıl oluyor hocam örnek atabilir misiniz?
  7. Farukskrc

arkadaşlar bu fiyat bandında hızı yüksek olan 40 civarı basan ve şarjı uzun süre gidebilen bi scooter öneriniz var mı? benim aklımda bu model var daha iyisi var mıdır...
  8. Farukskrc

Resmi Gazete | yurt dışı alışveriş 30 euroya düştü

tamam ozaman farklı satıcı olduğu için farklı paket olur muhtemelen ozaman gümrük girmez değilmi
  9. Farukskrc

Resmi Gazete | yurt dışı alışveriş 30 euroya düştü

arkadaşlar aliexpressten toplu ürün alıcamda farklı satıcılardan olunca nasıl olucak bu. toplam sepet 4k falan tutuyor 4kdan mıdeğerlendirilecek yoksa satıcılardan aldığım ürüne göre mi?
  10. Farukskrc

the last of us part 1 yeterli vram yok hatası

hocam teşekkür ederim de şuanki sürücümü nasıl silip diğerini nerden indiricem
  11. Farukskrc

the last of us part 1 yeterli vram yok hatası

arkadaşlar oyunu açtığımda şu tarz bir hata alıyorum çözümü nedir pc özelliklerim rtx 2060 i3 12100f 16 gb ram
  12. Farukskrc

athleticzone orjinal mi

arkadaşlar şu ayakkabıyı beğendim ama satıcı güvenilir mi ve orjinal mi ayakkabı. daha önce alışveriş yapan var mı? https://www.pazarama.com/puma-caven-20-unisex-kirmizi-sneaker-ayakkabi-39229023-p-4099686484293
  13. Farukskrc

Kaliteli Gamepad önerisi

temiz bulursan olabilir
  14. Farukskrc

Kaliteli Gamepad önerisi

f710 önermem bağlantı sorunu var. ayrıca pilli bir kol ben bataryalı kol almanızı öneririm ve f710 ergonomi olarak çokda iyi değil. eski bir kol zaten.
  15. Farukskrc

arkadaşım için 23k sistem önerisi

arkadaşlar 23k sistem önerebilir misiniz arkadaşım için
  16. Farukskrc

❌İndirim Bitti! spiderman remastered vs god of war

spider her türlü daha eğlenceli
  17. Farukskrc

Ramazana oyun önerisi

popüler olucak ama oynamadıysan ucharted detroit ve spidermanı kesinlikle oyna
  18. Farukskrc

wifi adaptör önerisi

bilmiyorum anakarta taktığımda böyle oluyor acaba egzoz fanına yakın olduğu ısındığından dolayı mı. yeni driver güncellemesi gelmiş güncelliyorum bakalım şimdi olacak mı
  19. Farukskrc

wifi adaptör önerisi

hocam benim kasanın konumu yüzünden biraz kötü çekiyor ama sabit 10 ping alıyorum ama bi sıkıntı var mesela valoda deniyodum aleti 2 kez pc dondu ve yeniden başlatıldı niye olduğunu anlamadım.
Top Bottom