Arama sonuçları: *

1. P

Oyunlarda GPU Kullanımı Sorunu

çözümü nedir?
  2. P

Soğumuyor
  3. P

Merhabalar yeni aldığım hazır sistemde ekran kartı kullanımı sorunları yaşıyorum örneğin bir oyunda full ayarlarda ekran kartı %100 e yakın kullanım değerleri alırken 80fps veriyor, daha sonra görüntü ayarlarını düşürdüğüm anda ekran kartı kullanımı da bununla beraber %70 - %60 lara geriliyor...
  4. P

Yeni pcde düşük fps ve yüksek sıcaklık sorunu

İşlemcinin tam marka modelini yazar mısınız
  5. P

Ekran Kartı Kullanımı %99 olmuyor

Yarın akşam saatlerinde ekran görüntülerini paylaşırım hocam şuan pc başında değilim maalesef
  6. P

Konu çok saptı arkadaşlar bana bir çare bulun yaw
  7. P

gpu driverı son sürümde, gpu max sıcaklık 60, işlemci 75 ancak stock fan kullanıyorum. Sistem oldukça yeni ısı değerleri normal olduğunu düşünüyorum.
  8. P

sorun işlemciden kaynaklı mı diyorsunuz hocam?
  9. P

4070 ekran kartı kullanımı çok düşük seviyede

merhabalar sorunun çözümünü bulabildiniz mi, aynı sorunu yaşamaktayım
  10. P

yine aynı şekilde 40-50-60 arasında gidip geliyor işlemci de tam performans vermiyor
  11. P

Evet bunu birkaç kişi daha söyledi ancak dediğim gibi 2kda kullanmamak böyle bir soruna yol açar mı
  12. P

Merhabalar yeni aldığım bir hazır masaüstü sisteme sahibim oldukça iyi ve kaliteli bileşenlerden oluşuyor, ancak ekran kartını yoran ve fazlasıyla kullanan oyunlarda ekran kartı kullanımım yüzde 50-60larda geziniyor ve haliyle olması gerekenden düşük fps değerleri alıyorum. sorum şu ben bu...
Top Bottom