Arama sonuçları: *

1. T

Arkadaşımın evi yerine yanlışlıkla eski sevgilimin evine balkondan girdim

Ciddi manada böyle bir durum yaşadım arkadaşlar ben yatılı okulda okuduğumdan dolayı çok fazla memleketle bir alakam yok arkadaşımında tokilerde ev çıktığında biliyordum ama daha taşınmasına var biliyordum Şimdi yaşadığım yer küçük bir ilçe olunca eski sevgilimle denk gelme imkanıda yüksek Şaka...
  2. T

Arkadaşımın evi yerine yanlışlıkla eski sevgilimin evine balkondan girdim

Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar Dün gece bütün kuzenlerin buluşmasının şerefine ufak bir parti organize etmiştim Dün gecenin yorgunluğuyla beraber doğal olarak öğlen saat 12de hastalanmış arkadaşımın aramasıyla uyandım. Çocuk benim çoçukluk arkadaşım ve birbirimizin evine girip çıkan...
  3. T

Hava Harpçi kız arkadaşa hediye

Teşekkürler hocam
  4. T

Kankam o kadarını biliyoruzda bana güzel bir elinde bildiğin maket linki var yani onu soruyorum
  5. T

Atkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar benim kız arkadaşım hava harbi çok istiyor ve kendisinin örnek aldığı insanlardan birisi bizim için çok değerli olan Sabiha Gökçen hazırda sevgililer günü yaklaşıyorken bu kıza Hava harple ilgili güzel bir hediye düşündüm ama ya aklımdan geçenlerin...
  6. T

Aliexpressten bu M2 SSD alınır mı?

Fiyat ucuzda kaç yılda gelecek , SSD gelecek mi başka bir şey çıkabilir mi , marka/model nasıl ? Düşünmek lazım. Ben olsam 512 GB farklı bir SSD alırdım bildiğim marka olsun en azından.
  7. T

Yardım Çok temiz ekranı kırık oyuncu monitörünü tamir ettirsem randıman verirmi

Bildiğimiz üzere şu aralar oyuncu monitörlerinin fiyatları uçmuş durumda. Eeee baktık madem 0 monitörler çok pahalı, 2.el ucuz monitörlere göz atalım dedim ve birçok kişi 200tl gibi ucuz bir fiyattan ekranı kırık 1ms 144hz monitör satıyor acaba satın alıp tamir ettirsem. zararda mı olurum? Yoksa...
Top Bottom