Arama sonuçları: *

1. huseyinkx

BİLGİSAYAR YÜKSELTME TAVSİYESİ

Çok teşekkür ederim dostum. Peki 5600 ile 5600x arasında çok önemli bir fark var mı? Ortalama 1000₺ var arasında. Değer mi?
  2. huseyinkx

Toplam bütçem 17 bin civarı
  3. huseyinkx

Peki ekran kartı ne önerirsiniz?
  4. huseyinkx

Merhaba abilerim kardeşlerim. Bende şu anda hazır kullandığım bir masaüstü bilgisayar var. Artık yükseltmek istiyorum. Ancak benim bilgim kadarıyla ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. İşlemcim ve ekran kartım eski. Diğer parçalar iyi diye biliyorum. Ama pek bilgim yok. Bu konuda sizden...
  5. huseyinkx

Bilgisayarımı satmak istiyorum? Kaç TL'ye satmalıyım?

Anakart: Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400MHz İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X Altı Çekirdek 3.60 GHz Ekran Kartı: INNO3D Nvidia Geforce Gtx1650 Super Twin X2 4gb128bit Gddr6 RAM: OLOy WarHawk RGB 8x2 3200MHz CL16 Kasa+PSU: ThermaltakeView 27 600W 80 PLUS Depolama: 500 GB HDD - Netac...
  6. huseyinkx

Laptopda overclock yapılır mı?

Cs:go, Lol, Pubg Lite genelde bunları oynuyorum ve orta ayarlarda oynuyorum
  7. huseyinkx

Anlıyorum teşekkürler peki sizce i5 7300hq mü yoksa gtx1050 mi yayınlarda daha fazla performans verir
  8. huseyinkx

K serisi ne oluyor dostum bilgilendirirmisin
  9. huseyinkx

Monster Abra A5 V12.1 notebook kullanıyorum. İnternet üzerinden oyun yayınları yapıyorum. Ekran kartımın işlemciye göre daha fazla performans vereceğini düşündüğüm için yayınları ekran kartımdan veriyorum. Ekran kartım Gtx 1050 4GB, işlemcim intel core i5 7300hq. Sizce hangisi daha performanslı...
  10. huseyinkx

Monster Abra A5 V15.8 Notebook Ram Takviyesi

Monster Abra A5 V15.8 laptobumda 8 GB DDR4 2666 MHz RAM bulunmaktadır. Ben buna 1 tane daha 8 GB RAM eklemek istiyorum. Bu laptobu kullanan varsa içindeki RAM lere uygun olan RAM lerden atabilirlermi satış linklerini veya bilen varsa teşekkürler.
  11. huseyinkx

Laptopta RAM ve SSD takviyesi

Monster Abra A5 V12.1 modelini kullanıyorum. 8 GB RAM ve 1 TB HDD bulunuyor. Ben buna 8 GB RAM ve SSD takviyesi yapmak istiyorum. Laptopta ayrı olarak SSD slotunun olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ve hangi RAM i satın alabilirim. RAM in özelliklerini paylaşıcam. Yardımcı olursanız sevinirim.
  12. huseyinkx

Forza Horizon 4 modifiye yaparken oyundan atıyor

FH4 de bazen araba satın alırken atıyor. Araba satın alırken atmadığı zamanda modifiye yaparken kaydederken atıyor. Sorun nedir ?
Top Bottom