Arama sonuçları: *

1. bechersiehst

Monitör tavsiyesi önerisi

Bildigim kadariyla Display Port kablosu ile direkt 180 hz aliniyor ben hem 144 hz olan laptopumu konsolumun hdmi kablosu ile bagliyorum 180 veriyor 2-3 hafta olacak alali bir sorunda yasamadi renkler hosuma gitti 24 inch olmasida iyi konsolda kullaniyorum goruntu hos bence
  2. bechersiehst

korsan solidworks yardım

Internette tamamen kaldırma araçları vardır onlara bakıp dene istersen. Bir de server kuruluyordu bilgisayara onuda sil en iyisi tavsiyem orijinal program kullanmanız.
  3. bechersiehst

korsan solidworks yardım

Benim hocamın dediği aynen söyledi eğer üretim tezgahı olan bir yerde çalışıpta korsan kullanıyorsan oraya sinyal gidiyor dedi bununda cezası var diyebiliyorum. Sen çalıştığın yerde kullanmayacak mısın bunu ?
  4. bechersiehst

korsan solidworks yardım

Bildiğim kadarıyla eger bir fabrikada üretim tezgahları olan bir yerde çalışıp korsan kullanıyorsan sorun oluyordu solid’de geçen yil ben de egitimini almistim hocam öyle söylemişti
  5. bechersiehst

Monitör tavsiyesi önerisi

Asus 24" Tuf Gaming VG249QL3A Satin aldim bir kac hafta once ps5 ile kullaniyorum tavsiye ederim
  6. bechersiehst

4400-4500 TL Monitör Tavsiyesi

Bugun bu monitoru satin aldım zamanla bakacagim. Goruntusu ve renkler hosuma gitti
  7. bechersiehst

Neden bu monitörü almalıyım
  8. bechersiehst

teşekkürler 1722252410 teşekkürler
  9. bechersiehst

Selam arkadaslar 4400-4500 arasında monitör tavsiyeniz var mı ? Varsa neler PS5 makinemi bağlayacağım bilgisayarımlada beraber kullanacağım
  10. bechersiehst

Şok Market PS5 Slim Garanti Hakkında

Olurda cihazda sorun cikarsa diye dusunmeden edemiyor insan.
  11. bechersiehst

Bu garanti olayina cok takildim ben
  12. bechersiehst

Bilkom garanti mevzusundan dolayı şoka bakıyorum ben ama kesinde bilkom garantisi mi bilmiyorum akakce vb sitelerde hep ithalatçı garantili degil mi ?
  13. bechersiehst

link brosur bu linkte mevcut
  14. bechersiehst

Takip edemiyorum piyasayı o yüzden haberim yoktu. Bilkom garantisine taktim kafayi
  15. bechersiehst

Müşteri hizmetleri aradim. Bilkom dedi ama guvenemedim biraz arastirdim
  16. bechersiehst

Merhaba dostlar Şok markete PS5 slim Cdli ve Digital version geliyormuş garanti olayını anlayamadım Bilkom garantili mi yoksa ithalatçı garantili mi bilen var mı ? Daha önce bu ve benzeri marketlerden alışveriş yapan oldu mu ?
Top Bottom