Arama sonuçları: *

1. C

Sahibinden mağaza hesaplarına havale yapılmalı mı?

hocam kendin karar verebilirsin örnek veriyorum mağazanın ilanlarına bak farklı zamanlarda açılmış 15-20 ilanı varsa şahsen ben güvenirdim he peşpeşe açılmış 10-15 ilan varsa dolandırıcı şüphesi uyandırır insanda
  2. C

Ekran Kartımı Yenileyeceğim

750ti işini görür üzeri fantezi olru ikinel piyasasına bakmadım ama ederi muhtemelen 1-2k taş çatlasın
  3. C

RTX 3080 vs RX 6800 XT

6900xt rtx devreye girince 3080nin gerisinde, rtx devre dışı kalıncada bir ihtimal %5-10 güçlüdür 3080den o farkıda 6800xtyi o.c yaparak kapatabiliyorsunuz zaten
  4. C

RTX 3080 vs RX 6800 XT

o açıdan bakarsak şunu söyleyebilirim 3080 6800xtden iyi bir kart bu tercih de 3080 alınmalı
  5. C

RTX 3080 vs RX 6800 XT

rtx açıp oyun oynuyorsan 3080 mutlu eder, rtx benim için önemli değil dersen 6800xt aynı performansı veriyor
  6. C

merhabalar GPU kullanımım aniden %0 oluyor

Benzer sorunu nitro 16da yaşıyorum sadece lolde diğer oyunlarda sıkıntı yok gpu 800 mhzlerde çalışıyor bi 10 dakika sonrada sürekli gpu kendini saniselik kapatıp açıyor drop yaşıyorum herşeyi denedim çözemedim donanımdan kaynaklı olsa diğer uygulamalar ve oyunlarda aynı sıkıntıyı yaşamam lazım...
  7. C

Hala RTX 3060 12 GB alınır mı?

Alınır neden alınmasın tabii ki fiyatı uygun olduğu sürece, güncelde çopu oyunu fhd çözünürlükte grafik kalitesi ayarlayarak 60-144fps arası oynatır kötü bir kart değil
  8. C

Yardım sahibinden 2. el 4080 alınır mı

Ürünlere amazon yada hepsiburada faturalı demiş pazaryeri satış faturası ise alma derim satan kişi yurt dışından kendi getirip satmış olabilir haliyle garantisini kullanamayacaksın(bence bu şekilde yurt dışında daha uygun zaten kartlar) onun haricinde satıcı amazon yada hepsiburada yada kurumsal...
  9. C

lolde %100 ekran kartı kullanma sorunu

Nitro senseden sadece nvdia gpuyu seçin hocam öyle deneyin birde denemediyseniz inteli direk devre dışı bırakıyor
  10. C

lolde %100 ekran kartı kullanma sorunu

Benzer sorunu bende an41 4070 modelinde yaşıyorum 3-4 aydır sorun yoktu 1 haftadır lolde fpsler 350 400lerden 100lere düştü gpu 500-700mhzlerde çalışıyor 10w çekiyor ekran kartı valorant da cpunun yüksek kullanması normal işlemci tabanlı bir oyun. Ben lol harici diğer oyunlarda sıkıntı...
  11. C

oyun oynarken ekran kartının gücü anlık gidiyor

Laptop mu birde her oyunda mı yapıyor ?
  12. C

RTX 4050 95W VS 140W ARASINDAKİ FARK NEDİR

oyunların %80ninde %3-5 arası bir performans farkı oluyor %10,15lik lık performans farkını hissettirecek oyun sayısı bir elin parmağını geçmez çok bir fark yok açıkçası oyun için 100 ile 140 arasında .
  13. C

Çözüldü✓ Korktuğum başıma geldi ekran kartı oksitli

evet lehim pastası sıcak ve sürekli çalışmaktan dolayı terleme yapıyor her kart yapar, tamir görmemiş demek için kartın içinin komple incelenmesi lazım o terleme sıkıntı yapacak bir şey değil kartı yüke teste sok bir problem yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsin
  14. C

Yardım Garip bi takas teklifi aldım destek lazım

olm adam sistem toplayıp satıyor muhtemelen arkadaşın kartı beyaz olduğu için takas istemiştir neler uydurdunuz 2dka :D kafana yatıyorsa garantısı faturası varsa ustune seni tatmin edecek rakam iste takasla derim kartı alırkende kontrol et
  15. C

Yardım Garip bi takas teklifi aldım destek lazım

arızalı olabilir onun haricinde grantisi faturası varsa temizse cihaz üzerine para alarak takas yapabilirsin , muhtemelen beyaz sıstem dızecek ondan eldekını takaslamak ıstıyor
  16. C

2.El Ekran kartlarinda oksitlenme

mübarek 10 15 yıllık gpu almıyorsun ki hemen oksitlensin, test et kartı sıkıntı yoksa al geç bu kadar terelelli olmayın :) onu diyen arkadaş ozaman 2. el elektronik ürün almasın araçlarda dahil arabaları yıkıyorsun 3 günde bir onların içinde de beyin var cpu var vs vs
  17. C

Beyler Bu Karti Ben Ni̇ye Satamiyorum?

5.5-7k arası gider alıcıyı denk getirmen lazım unutma ikinciel ürün satıyorsun
  18. C

Çözüldü✓ Ekran kartının böyle olması normal mi

muhtemelen senın takıldığın radyatör bloklarındaki yamukluklar çok takılma kırılma olmadıktan sonra bir problem yaşamazsın, fabrikasyon üretimlerin çoğunda bu olay var çok narin kendin elinle hafif güç uygulasan yamulur zaten
  19. C

ekran kartımı niye satamıyorum

torosun ful paketini satsan ne olur toros gene toros :) ürünler arası marka tercihlerini alıcı genelde high end kartlarda yapıyor
  20. C

ekran kartımı niye satamıyorum

ikinci el karta sıfırından yüksek fiyat çekersen normal, geçen senelerde kaldı o sıfır donanım alıp ikinci elde daha pahalıya yada sıfır fiyatına satmak piyasa şişti alan yok satan çok
Top Bottom