Arama sonuçları: *

1. H

GIGABYTE A520M-K AMD A520 ANAKART İŞLEMCİ DESTEĞİ HAKKINDA

Başka foruma da attım galiba siteyi oraya atan da sendin. Bi sorum olucaktı. Bu siteye göre ryzen 5 5500 N/A gözüküyor. yani sitenin yukarısında dediğine göre not support. Nasıl orda n/a yazarken arkadaşım şuanda o işlemciyle anakartı kullanabiliyor.
  2. H

GIGABYTE A520M-K AMD A520 ANAKART İŞLEMCİ DESTEĞİ HAKKINDA

GIGABYTE A520M-K AMD A520 SOKET AM4 DDR4 5100(OC)MHZ MATX GAMING ANAKART Arkadaşımda konuda yazdığım anakart mevcut. İşlemcisi hazır sistem olarak aldığı için ryzen 5 5500 idi. İşlemcisini değiştirmek istiyor fakat elindeki anakartın hangi işlemciye kadar destekleyeceğini bilmiyor. Bana Ryzen 7...
  3. H

2K MONİTÖRLERDEN HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM?

Herkese iyi forumlar dilerim. 2K monitör almayı düşünüyoruz arkadaşımla birlikte ama ne alsak tam karar veremedik. FPS oyunlarını oynuyoruz ve almışken 2K monitör tercih etmek istiyoruz. VA panel mi almalıyız yoksa İPS panel olanı mı? Ayrıca şunu da belirtiyim arkadaşım ilk kez alıcak ama benim...
  4. H

İyi üniversite kötü bölüm seçilir mi ?

Karşılaştığım bir şeyden örnek veriyim. İşe alımlarda firmalar en üst seviyedeki üniversitelerden başlayarak almaya başlıyor. O üniversiteler harici okuduysan işlere girmen zorlaşır ama kendimi çok iyi geliştiririm vs. diyorsan orasını bilemem. İyi üniversiteden diğer müh dallarını seçmek de...
  5. H

Aoc 27" 27G4XE Monitör alınır mı?

Merhabalar. İtopya'da Aoc 27'' 27G4XE monitörünü gördüm ve bana göre ucuz gibi geldi. Arkadaşıma danıştım, fiyatı uygun ama arkadaşım markanın sıkıntılı olabileceğini iletti. O yüzden sizlere danışmak istedim. Linkini paylaşacağım Aoc markalı monitör kullanan ve herhangi bir sorunu vs olan varsa...
  6. H

elimde fazlaca valorant points mevcut. nerede nakite dönüştürebilirim?

Satmak istiyorum fakat alıcısını bulmam zor olur diye foruma da yazmak istedim. Belki alan vs olur diye.
  7. H

elimde fazlaca valorant points mevcut. nerede nakite dönüştürebilirim?

Elimde yaklaşık olarak 120 den fazla 150vp mevcut. Bunu nakite dönüştürmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Top Bottom