Arama sonuçları: *

1. K

indirme hızımı tam verimde kullanamıyorum

evet arkadaşlar ort 36 mbit lik bir internetim var indirme hızında ama her zaman 900 kb 1mb arası kullanıyor bilgisayarım modem ile aramda 1 2 metre var ne yapmam gerekiyor tam verim alabilmek için
  2. K

ranch simulator fps sorunu

merhaba arkadaşlar yeni bir laptop aldım victus v 15 ranch sim oynuyorum ama fps düşük grafiklerde bile çok kötü menüde 20 miyi geçmiyor ne yapmalıyım
  3. K

kulaklık driver yükledim bilgisayar parolam gitti

evet qrkadaşlar başlattığım konuda yazdığı gibi 7.1 heatset bir kulaklığım vardı kendi sitesinden programını indirip kurdum yeniden başlatma istedi bende bunu yaptım fakat daha sonra windows başlangıç ekranında şifremi girip açmayı denedim hiçbir şekilde açılmadı nasıl bu sorunu çözebilirim...
  4. K

ekran kartı çözünürlüğü arttırdım ekran görüntü vermiyor

arkadaşlar ekran kartım Radeon 1550 mönitörün desteklemesiği bir çözünürlüğe yükseltmiştim ekran kartından hiçbir şeklinde görüntü gelmiyordu sadece anakarttan alıyordum dün bios pilini çıkrap taktım şimdi ise ekran kartından görüntü alabiliyorum ama ekranda mode not supported hatası almaya...
  5. K

Çözüldü✓ foxconn 45Gm anakart ddr2 anakart max desteklediği işlemciler nelerdir

konuyu nerden cevaplandı yapacağım
  6. K

sayfayıı insta ve youtu.be dan 1.5 senedir takip ediyorum indirimleride kovalamktayım ama parçaların chipset vb uyumluluk ları hakkında pek bir bilgim yok bu sebeple forumdayım belki bir konu daha açabilirim buu sistemler le alakalı
  7. K

peki ryzen işlemcisi için önerebileceğin anakart varmı fiyat performans açısından mesala 5 5600 veya 5500 için
  8. K

ddd2 eski model bir sistemim var işlemci yükseltmesi yapıp win 10 kurmak istiyorum ama anakartın hangi işlemcileri desteklediğini pek bilemiyorum ddr2 kısmında daha yüksek bir anakat ta varsa önerebileceğiniz söyleyebilirmisiniz
Top Bottom