Arama sonuçları: *

1. Garbajosa

TFF ve beIN sports, bugün özel yazılımını ilk kez test edecek

@yenigeldim Boşuna kendini hırpalama. Adamların derdi kaçak izliyor olmalarını meşru kılmak. Yaptıklarının hırsızlıktan hiç bir farkı yok ama adı hırsızlık değil kaçak yayın olunca daha iyi hissediyorlar. 200 liraya paket yok deyip ağlıyor hala. 400 olsun. Hala çok değil. Ama sizin derdiniz hep...
  2. Garbajosa

Okuduğunuzu anlama probleminiz var sanırım. Adamlar zaten premier lig, bundesliga, f1, Tr ligi palet yapıp bu paraya sattı.
  3. Garbajosa

Bu da yılların bahanesi. Neyi izlemek istiyorsan onu alırsın olur biter. Bedava varken para veresiniz gelmiyor bunu kabul edin.
  4. Garbajosa

220 liraya paket sattılar bu sene. Bu para herkesin ulaşabileceği bir para. Dışarda içeceksiz hamburger menüsü 300liraya satılıyor. Olay fiyat değil. İnsanlar bunu para verilecek bir şey olarak görmüyor. Dahası kaçaktan bedava izleyebiliyorken neden para vereyim kafası. Kimse boşuna fiyattan dem...
  5. Garbajosa

30 dolara yıllık EA Play Pro Doğrumu

CC işine benziyor. Ben bulaşmam. Tavsiye de etmem.
  6. Garbajosa

Elektrik-Elektronik müh. öğrencisi için multimetre tavsiyesi

Çok araştırma yapmana gerek yok. Sıradan bir cihaz fazla fazla işini görür. Bugüne kadar staja gelen hiçbir elektronik mühendisi multimetre kullanmayı bilmiyordu.
  7. Garbajosa

Yurt dışı kayıtsız telefonda operator değişikliği yapınca hat gider mi

Kayıt ettirilen telefonda operatör değişikliği sonrası problem oluyor. BTK'yı arayıp yeniden aktivasyon istemek gerekiyor. Ancak kayıtsız telefonda adı üstünde kayıtsız neden problem olsun anlayamadım.
  8. Garbajosa

LENOVO LOQ SERISİ 4060 30.200❗️❗️❗️❗️❗️

gpu'nun kaç watt olduğunu ve ekran hakkında bilgi bulabilirsem bende alıcam
  9. Garbajosa

Monitörmümde ekran gidip geliyo ve nedenini bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?

Başka bir çözüm olarak freesync kapatabilir ya da ekran 144hz çalışıyor ise 120hz'e çekip durumu gözlemeleyebilirsin. Her iki yöntemde bu sorunu çözüyor.
  10. Garbajosa

Yardım FDM Yazıcılar hakkında yardıma, bilgiye ihtiyacım var

O bütçeye a1 combo öneririm. Daha iyi alternatif yok ve çok iyi bir yazıcı. Ancak bu makine ile abs, asa vs basamazsınız.
  11. Garbajosa

Amazon ödeme yöntemleri taksit seçeneği çıkmıyor?

Bir yerde amazonda 1 ay boyunca bonus kartlara taksit olmayacağını okumuştum. Sanırım sebebi bu.
  12. Garbajosa

acilinden gimbal önerisi hangisini alayım ?

Fotoğraf çekimi için gimball almaya gerek yok bana göre.
  13. Garbajosa

acilinden gimbal önerisi hangisini alayım ?

Hohem m6 kit alabilirsin. 360 derece ile en fazla tilt aralığına sahip model.
  14. Garbajosa

RTX 5090 güç çekim saçmalığı

4080-7800x3d sistem kurdum kendime. Anakart, işlemci ve ekran kartına zaten dünya para verdim. Gidip de 3 kuruşun cimriliğini yaparak yeteceğini bilsem de 850w psu almadım. 1000w aldım. Yine de sistemdeki en ucuz parça psu. High end sistem kuruyorsan psu'dan kısmak ahmaklıktır.
  15. Garbajosa

❌İndirim Bitti! Acer Nitro 5 i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX 4050 21.999 TL

İçersindeki ramin kodunu bilsem 8gb ekstra ram ile birlikte sipariş edicem.
  16. Garbajosa

❌İndirim Bitti! NZXT H9 FLOW | 5.799₺

İlanı yarın açıcam ama ekran kartının hızlı satılabileceğini sanmıyorum.
  17. Garbajosa

Sadece kasa 6k olur ama ekran kartını satmadan diğer parçaları satmayı düşünmüyorum. (Konu dağılıyor. Fiyat konuları için dm atın lütfen.)
  18. Garbajosa

Sadece fanlara 10k verdim desem :) (Kasa+fanlar 12k olur ama)
  19. Garbajosa

Evde bu kadar büyük setup için artık yer yok maalesef O şeritler kasanın orjinalinde var. Renkleri ve çalışma animasyonları değiştirilebiliyor. Evet camlar açık çünkü video ve fotoğrafta yansıma yapıyorlar. Normalde kapalı kullanıyorum.
Top Bottom