Arama sonuçları: *

1. Anıl.

Öneri Maksimum 700bin TL fiyata Aile araba önerisi (otomatik olursa daha iyi olur)

Bu bütçede Ferrari mi bekliyordun reis.. 12 bin kilometre de sıfır ayarında egea atmışız. Aile otomobili. 1.4 ama zaten adı üzerine aile otomobili.
  2. Anıl.

Çözüldü✓ Sistemime Monitör öneriniz nedir (Ryzen 5 7600X - RX 7800 XT)

Bu sisteme çok güzel oled monitör yakışırdı ama bütçe sıkıntı
  3. Anıl.

Ses kalitesi yüksek kulaklık önerisi.

Corsair hs80 kullanıcısıyım. Ses kalitesi ortalama çok iyi denilmez. Onun harici rahat bir kulaklık değil kesinlikle onu çok net söyleyebilirim. Hele gözlük kullanıyorsan sakın ha alma. Ben bu kulaklığı mikrofon kalitesi için aldım. İşimi de görüyor. Ama hiç konforlu olduğunu düşünmüyorum.
  4. Anıl.

Amazon puma ayakkabı orjinalmidir

Gönderici ve satıcı amazon. Orijinal
  5. Anıl.

Öneri Maksimum 700bin TL fiyata Aile araba önerisi (otomatik olursa daha iyi olur)

https://shbd.io/s/FuYBGB9n
  6. Anıl.

Msi b450m a pro max güncellenir mi

Ram t force 3200 mhz 16 GB bazı inceledigim videolar da oyunlarda 16 GB artık yetersiz kalıyor diyorlar bilmiyorum..
  7. Anıl.

Bu anakart için hangi işlemciyi almalıyım rx7800 xt ye darboğaz yapmayacak şekilde
  8. Anıl.

Merhabalar 2020 yılında aldığım bilgisayar için güncellemeler yapacağım. Şuanda gtx 1660ti ve ryzen5 2600x işlemci kullanıyorum Rx 7800xt ve işlemciyi de ryzen7 7700x yapma gibi bir planım var ama bilgisayarlar konusunda çok bilgim yok anakart destekliyor mu vesaire bilmiyorum. Anakartı da...
  9. Anıl.

SteelSeries Rival 650 Güncelleme sorunu

Merhaba bu şekilde bir güncelleme var. Mouse sürekli kırmızı yanıp sönüyor. Güncellemeyi yapıyorum ama başarısız oluyor. kırmızı yanmaya devam ediyor. Programı silip tekrar yükledim bir şey değişmedi. Bu sorunu yaşayan çözümünü bilen var mı ?
  10. Anıl.

maksimum 35k laptop önerisi

varmı önerin
  11. Anıl.

maksimum 35k laptop önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-g15-6-nesil-ryzen-7-6800h-rtx3050-4gb-16gb-512gb-ssd-15-6inc-w11.html#genel-bakis arkadaşlar bu laptopu düşünüyorum donanım arşivinin bir videosunda adaptör gücü olayını söylemişti bu laptopun adaptörü yeterli midir yada başka laptop önerisi var...
  12. Anıl.

7500 tl ye kadar kulaklık tavsiyesi

uzun yıllar kullanacağım 7500 tl ye kadar oyuncu kulaklığı tavsiyelerinizi bekliyorum
  13. Anıl.

10 yıl boyunca unutacağım bir kriptoya para yatırcam öneriniz ?

5-10 bin tl yatırıp 5-10 yıl boyunca dokunmayacağım o paraya arkadaşlar sizin önerdiğiniz bir kripto var mı ? siz olsanız hangisini alırdınız ?
  14. Anıl.

Türkiyede satılmayan bir arabayı yurt dışından getirtebilirmiyiz

Vergisini cartını curtunu herşeyini ödeyip türkiye plakalı yapabiliyormuyuz ?
  15. Anıl.

Battlefield 6 ea play e gelirmi

Sizce gelir mi arkadaşlar ?
  16. Anıl.

Kasamı nasıl temizleyebilirim

Arkadaşlar kasamı alalı 1 yıl oluyor temizlemek istiyorumm şu ön fanlar çıkıyormu ? Çıkıyorsa nasıl çıkar ? Kasa temizliğinde önemli olan şeyler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim
  17. Anıl.

Format atılınca bios sıfırlanırmı

Forum kurallarını okumalısın İyi forumlar
  18. Anıl.

Soru cümlesi zaten sorununun ne anlayamadım
  19. Anıl.

O başlık mı ? Ben başlıkta biosu sormuşum Daha sonrasında ya ekran kartı diye başka bir soru daha sormuşum başlıkta herhangi bir sorun yok
  20. Anıl.

Ne yazmamı istersin başlığa güzel kardeşim
Top Bottom