Arama sonuçları: *

1. emre6840

TEKNORYA satıcısının rezilliği, bu satıcıdan laptop almayın !

galiba siz müşteri hizmetlerine hem aynı fiyattan alıyım hem kuponu kullanıyım yada değişim yapılsın dediniz tahminimce. çünkü n11 üzerinden kardeşime aldığım ürünü 6 ay kullandı bozuldu garantiye göndermek istemiştim fakat değişim yada garantiye gönderme işlemi yapmayacaklarını garanti işlemini...
  2. emre6840

kim diyor müşteri hizmelteri mi
  3. emre6840

benim aldığım laptop FreeDOS'tu windows filan kurmuştum, ondan sonra kullanırken farkettim ışık sızması olduğunu ve sonraki gün iade talep ettim. kesin iade almaları lazım bence hiç satıcıyla uğraşmadan n11 den iade oluşturmaya çalışmalı
  4. emre6840

siparişlerim kısımında iade et seçeneği yok mu ? n11 den hem iphone 13 aldım sıkıntısız hem n11 üzerinden teknoryadan laptop almıştım üründe ışık sızması vardı bende de satıcıya yazdım servise gönderin dedi eğer bilmeyen biriyse bu mesaja kanıp servisle filan uğraşırdı ama iade ettim tekrar...
  5. emre6840

Acer nitro 16 ışık sızması ve ram hakkında

Satıcıya yazdım değişim için , değişim yok derse iade edip, tekrar satın alacağım
  6. emre6840

teşekkür ederim , gizledim sağolun
  7. emre6840

merhaba bugün laptop geldi ilk olrak sormak istediğim ram 15.2 kullanılabilir olarak gözüküyor bu normalmi , ikinci olarak ekranın altında ve üstünde ışık sızması var fener tutulmuş gibi çok mu fazla iade etmeme gerek varmı
Top Bottom