Arama sonuçları: *

1. Dontaçhi

🔥Take Two GTA 6'nın 2025 Sonbaharında Çıkacağını Açıkladı 🔥

Eldeki tüm parayı Take Two hissesine basıp 2026'da zengin olma planı..
  2. Dontaçhi

🔥Take Two GTA 6'nın 2025 Sonbaharında Çıkacağını Açıkladı 🔥

Take Two yaptığı açıklamada ek bir geciktirme olmayacağından "son derece" emin diye belirtmiş yabancı kaynaklar
  3. Dontaçhi

STEAM Neden ücretsiz oyunları paralı satıyor

Oyun fiyatlarını steamin belirlemediğini linç yiyerek öğrenince gelen pişmanlık hissi.. Her firma her platformda oyunlarının fiyatını kendi belirler, aracı platformlar sadece oyun satışından kendi politika ve anlaşmalarına göre komisyon alabilir. Atıyorum örnek olarak %5 Steame gider geri kalan...
  4. Dontaçhi

mouse önerisi valorant

Arkadaşın attığı SteelSeries Prime modelini alın. https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-steelseries-prime-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,1216629823.html 1715706257 6 yıl kulaklığını kullanmış olmanız aynı fiyata daha iyi ürünler olmayacağı anlamına gelmiyor hocam. SteelSeries nerede rampage...
  5. Dontaçhi

mouse önerisi valorant

Bütçen nedir?
  6. Dontaçhi

İnceleme FIFINE AMPLIGAME A6V İnceleme - Fiyatının Gerçekten de En İyisi.

Voicemeeter ile herhangi bir ayar yapmadım açıkcası videoda ve full volume de olmasına rağmen pek dipses aldığımı söyleyemem videoda arkada ufak bir müzik olsa da videonun ham halini mesajı okuyunca tekrar dinledim full seste öyle bişeye rastlamadım. 1715699391 NZXT Capsule kullandığım bir ürün...
  7. Dontaçhi

A9 da A8'in üstünde ekstra özellik olarak 360 derece her yönden eşit bir şekilde ses alabilme özelliği var diye biliyorum ekstradan farklı özelliklere sahipse bilgi sahibi değilim ancak marka gerçekten parasının hakkını veriyor
  8. Dontaçhi

Videodaki ses kalitesinden az çok OBS üzerinden nasıl ses aldığını duymuşsundur diye düşünüyorum. Yayıncılık için oldukça yeterli ve güzel bir mikrofon. Ayrıca webcamli bişeyler yapacakken açıda mikrofonun da ola ki gözükürse RGB'ler de güzel bir ambiyans katabilir.
  9. Dontaçhi

Kardioid dediğimiz olay fotoğraftaki gibidir Alt kısımdaki girinti gözüken yerden ses alımı yapılmaz. Blue switch olsa dahi az alır ancak burada asıl etkili noktalar mikrofonun klavyeye uzaklığı switchin ne kadar ses çıkardığı veya mikrofonun volume'u gibi etkenler de etkileyebilir bu dediğim...
  10. Dontaçhi

Driveri yok evet olsa güzel olurmuş ancak Nvidia Broadcast'e sahip olanlar için Broadcast'den ek ayar yapmak mümkün. Herşeyi yaptırır. Yayın da yaparsın Podcast beyaz kurt tarzı videolar da hazırlarsın şarkı kaydında bile üzmez. Genellikle amatör-orta seviyede şarkı kaydı için kullanılan giriş...
  11. Dontaçhi

Teşekkürler 🙏 Ses performansının bu kadar iyi olacağını bende beklemiyordum Elgato'yu aldığım için biraz pişman olmuş olabilirim 😅 Hayırlı olsun gerçekten üzmeyeceğine garanti edebilirim Fiyatını bu denli hak eden başka bir mikrofon görmedim ben.
  12. Dontaçhi

Teşekkürler Ürün Akakçe'de 2200TL olsa da indirimde şuan 1800TL'ye gerçekten de beleş. 1800TL'yi harcayabileceğiniz en iyi çevre birimi ürünü olabilir.
  13. Dontaçhi

Herkese selamlar bugün FIFINE markasının incelemem için bana göndermiş olduğu FIFINE AMPLIGAME A6V Modelini sizlere ufaktan anlatacağım. Buradan da Tekrardan FIFINE ailesine ve bana ürünü gönderen Lulu'ya tekrardan teşekkürler. 💝 Kutu tasarımı ile başlayalım. Ürün Çin'den geldiği için kutuda...
  14. Dontaçhi

erkek icin sampuan onerisi (yazsanıza dayı)

Bioblas DP gibi markalardan çok memnunum.
  15. Dontaçhi

Sistemimi Nasıl Yukseltmeliyim?

Ekran kartı yükseltmesi yapabilirsin. Eğer depolaman az geliyorsa depolama alabilirsin
  16. Dontaçhi

Sizce alınır mı? Çok çok ucuz

Yaaani uygulamada bi iade talebi oluşturma gibi seçenekler varsa şayet sahibindenin param güvendesi gibi alınır. Alıp bi sağlık değerine bakarsın bi tarama testi atarsın sağlamsa alıp geçersin değilse iade edersin.
Top Bottom