Arama sonuçları: *

1. T

bu laptop alınır mı öneri?

Hocam çok klasik ve nefret ederim bu öneriden ama masaüstü alma şansınız yok mu eğer okuduğunuz bölüme bilgisayar gerekli değilse masaüstü alın çünkü bu laptop biraz beklentileri karşılamaz gibi
  2. T

Yardım laptop mu pc mi üniversiteye geçicem

Hocam alma ciddiyim hani ders için istiyorum olayları hikaye pc alıp oyun oynamayan görmedim bu sınav hafife alınabilecek bir şey değil dersin haftada 1 gün oynarım sonra o 2 olur sonra 3 derken her güne çıkar bir bakmışsın sınav gelmiş ve zamanlar boşa gitmiş sonra mezuna kalıcam vs dersin o...
  3. T

Yardım laptop mu pc mi üniversiteye geçicem

Hocam tam anlamadım üniversite bölümü kazandınız mı kazandıysanız bölümünüze göre laptop mu pc mi kararını verin eğer bu sene sınava girecekseniz bence hiç almayın ders çalışın sadece
  4. T

Macbook air ve Macbook pro arasındaki fark

Teşekkürler Hocam
  5. T

Teşekkürler Hocam bir sorum daha var hazırlık ve 1. sınıfta yazılımla alakalı ne yapmamı önerirsiniz 1724891545 Hocam bir de pyhton c c++ java olsun bu programlar ücretli mi ücretliyse de öğrencilere ücretli mi
  6. T

O kötüymüş Hocam neyse iki cihazdan birisine kurucaz artık
  7. T

Hocam 1-2 defa daha konuşmuştuk sizinle seng öğrencisi sizce macbook mu almalı yoksa 4060 lı bir oyuncu laptopu mu ( evde masaüstü oyuncu bilgisayarım var )
  8. T

Hocam MS Office sanırım üniversitenin verdiği e posta ile bedava oluyormuş doğru mudur macOS a MS Office kuruluyor mu
  9. T

Hocam donanımsal olarak işlemci aynı o güç farkı gpu ile mi oluyor şarj olayı benim için çok önemli zaten derslerde full bilgisayar açık olacak ve oturup saatlerce kod yazıcam o yüzden şarj önemli
  10. T

Hocam bugün baktım biraz macbook tarzı laptoplara fiyatları yakındı ve işlemcileri güçsüz geldi gözüme ryzen 7u filan vardı evde oyuncu bilgisayarım var o yüzden hantal bir oyuncu laptopu da almak pek istemiyorum hafif şarjı uzun giden bir laptop istiyorum böyle olunca da aklıma macbook geliyor...
  11. T

Yazılım mühendisliği okuyacağım okulda kullanmak için ileride de iş hayatında kullanmayı düşünüyorum
  12. T

Merhabalar M3 işlemcili macbook air ve macbook pro arasındaki fark nedir 20k küsur fark vermeye değer mi
  13. T

Yazılım mühendisliği için macbook mantıklı mı

m3 mezun olduktan sonra da iş görür mü 1724711896 Hocam dediğim gibi var masaüstü oyun bilgisayarım sadece okul için alıcam laptop onu da almak istemiyorum da mecbur bölüm için şart 1724712039 Hocam mac pahalı gelirse şunu almak mantıklı mıdır yoksa oyun pclerinden vazgeçmem mi gerekiyor...
  14. T

Hocam oyun için evde bilgisayarım var dediğim gibi hem alırsam 4060 lı bir laptop alırım 4060 mobil de rx5600xt den iyi midir bilemem hatrı sayılır performans artışı da olmaz herhalde hem oyuncu laptopları uçak gibi ses çıkartıyor
  15. T

Teşekkürler Hocam
  16. T

İleride işsiz kalabilme gibi bir durumum söz konusu mu
  17. T

Hocam bir sorum var seng ve ceng için ai çıktıktan sonra bitti diyorlar bu konu hakkında düşünceniz nedir
  18. T

Fiyat performans için mac mantıklı mıdır peki
  19. T

Hocam ders dışında kendi deneyeceğim projeler ( küçük oyunlar programlar vs ) macOS da kullanılabiliyor mu çünkü macOS windows gibi her programın kullanılmasına izin vermiyor diye biliyorum ( en azından oyunlarda öyleydi )
  20. T

PC labı varmış ama eskiymiş bilgisayarlar öyle duymuştum sorun oluşturur mu bu durum bir de 3. sınıfta ve sonrasında derslerde herkes kendi bilgisayarını çıkarıp öyle mi dersler işleniyor yazılım derslerinin işleyişi hakkında bilgi verebilir misiniz
Top Bottom