Arama sonuçları: *

1. K

pubg düşmanla sesli sohbet edemiyorum?

ses ayarları bas konuşta herkese açık.Takımımdakilerle konuşabiliyorum ama düşmanla konuşamıyorum nasıl çözülür?
  2. K

kickte oto mesaj atma

valla olursa helal olsun deniycem yazıcam sana özelden yapabilirsem tabi
  3. K

kickte oto mesaj atma

nasıl?
  4. K

kickte oto mesaj atma

knk puan olyaı varya ondan dolayı biriyle alakalı değil aklıam geldi yapılır mı? merak ediyorum.İphonede otomasyonla wpden mesaj atıyosun mesela ona benzer bir şey kicte olurmu
  5. K

kickte oto mesaj atma

Saçma bir istek biliyorum fazla sorgulamayın. Ben izlediğim yayını açık bırakıcam,chate 1dk aralıklarla mesaj atma gibi bir sistem otomasyon varmıdır acaba.Veyada herhangi bir site ile yapmak mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim
  6. K

Evrenin En Saçma Oyunu: EA24

delirtiyo harbiden kaleci 3 şutu kurtardıktan sonra direkt bilerek salıyo sanki.Eleman bi vuruyo sıfırdan gol harbi saçma oyun
  7. K

Evrenin En Saçma Oyunu: EA24

Eskiden beri pes fifa oyunlarını arkadaşlar arasında oynadık.Online hiç oynamamıştım.Ea 24 de başladım.Daha 3.maç kadrosu 90+ elemanlar geliyo.Karşımdakinin eli kolu olmasın sadece şut çeksin yine gol giriyo.Ptw zirvesi bir oyun.Bana göre sadece arkadaşlar arsında kadrolar eşitlenip oynanıcak...
  8. K

1-2k arası gameped önerisi

sıkıntı çıkarmasın yeter
  9. K

Ryzen 7500F hangi anakartları destekler

@Strangersupuk
  10. K

elimde eski bir webcam var pc ye bağlayamıyorum?

driverını indirdim şuanlık bi sıkıntı yok fakat kamerayı usb ile takınca ışığı yanıyo ama pc yi görmüyo kullanamıyorum nasıl çözerim? a4tech pk-635m
  11. K

Yeni sistem donmaya başladı

Win11 güncellemesi var onu yapıcam direkt Ekran kartınıda hiç istemesemde mecburen güncelliycem direkt şu adımları yapıcam https://www.teknoloji-gunlugu.com/2022/06/windows-pcniz-video-izlerken-donuyor-mu.html?m=1
  12. K

Test bitti ramde de bi sıkıntı yok.Yazılımsal olarak tüm güncellemeleri de yapıcam artık olmadı iade
  13. K

Hayır 1709677384 Test başladı ig
  14. K

Maç izlenen bir uygulama onu bırak youtube de yine dondu dediğiniz ayarları yaptığım halde.Uyumadan önce ram testi yapıcam (onuda bilmiyorum nasıl kontrol edicem hangi sonuölar iyi hangisi kötü) artık olmadsa garantiye yollıycam işlemciyi Yukarıda attığım videoyu izlediniz mi?
  15. K

@Ares Blackrosa @Strangersupuk İptvden bayern maçını izliyodum yine aynısı oldu bu böyle herşeyde olucak mı akşam uyumadan ram testinide yapmaya çalışıcam ama yazılımsal bazı sıkıntılar var gibi 1709671018 umarım işlemcide bir sıkıntı yoktur
  16. K

gpu tweak 3 indirdim coretemp çalışmamaya başladı?

sildim tekrar yüklemeye çalıştım yüklenmedi
  17. K

şuan boşta 53
  18. K

artık son sorumu sorup pc yi kapatıyorum. ideal ekran kartı sıcaklığı boşta 30-35 diyo sitelerde.Fakat bu uygulamada 60 a kadar fan çalıştırmıyo.Adamların bi bildiği var deyip geçmek mi lazım?
  19. K

indirdim bi ayar yapmama gerek yok sanırım
  20. K

tamamdır eyw yardım için herkese 1709652905 indiricem şimdi msi burnerı kaldırıken bir uygulama ile kaldırmama gerek varmı yoksa girekt silimmi
Top Bottom