Arama sonuçları: *

1. S

Bilgisayar Topluyorum Yardıma İhtiyacım Var

Ekran kartı hariç hepsini bi adamdan alıyorum
  2. S

Bilgisayar Topluyorum Yardıma İhtiyacım Var

Merhaba bu haftasonu yeni bilgisayar toplamayı düşünüyorum fakat çok kararsızız kalıyorum parçalar konusunda yardımınız lazım beyler şuan düşündüğüm sistemi aşağıya yazıyorum. Amd Ryzen 5 5600 Nvıdıa Rtx 3070 8GB Msı B450M A Pro Anakart MSI MAG FORGE M100A D60 600W 80+ Matx Kasa 32 GB Ram...
  3. S

CS:GO Kasma Veya Drop Sorunu

Selamın Aleyküm sistemim 1060 6GB intel i7 7700 cs go da 150 fps alıyorum en yüksek ayarlarda fakat oyun da bir kasma hissiyatı var monitörüm 1920x1080 60-75 hz Arası destekliyor 75 hz oynamak içinde oyun içi ayarımı 1280x768 yaptım ( masaüstü çözünürlüğüm 1920x1080 ) Fakat oyunda o...
  4. S

RAM 16 GB KULLANILABİLİR RAM 7.3

statik elektrigi nasıl alabilirim
  5. S

RAM 16 GB KULLANILABİLİR RAM 7.3

merhaba ramim 16 gb fakat kullanılabilir ram miktari 7.3 eskiden de bu hata oluyordu msconfig ayarından hallediyordum ama olmuyor sabahtan beri ugraşıyorum yardımcı olabilirmisiniz eve gidince ramleri sök tak yapıcam veya ramleri söküp bios pilini çıkarıp bios ayarını sıfırlıycam başka fikri...
  6. S

Rust İle İlgili İndirim

sa beyler rust almak istiyorum ama zam gelmesinden korkuyorum ve elimde şu an para yok 22 kasım da bir indirim gelicek steame ve o zaman almayı düşünüyorum rust otomatik fiyatlandırma mı yapıyor yani o zamana kadar zam gelir mi bilen var mı ( veya daha erken gelicek bir indirim var mı )
  7. S

Steam İndirim Tarihlerini Gösteren Site

kanka bulamadım fiyat kısmına felan her yere baktım ama bi uygulamalı anlatırmısın
  8. S

Steam İndirim Tarihlerini Gösteren Site

beyler sa steam indirim lerinin tarihini gösteren bi site vardı cadılar bayramı tatili 8 gün 5 saat kaldı diye felan gösteriyordu neydi o site bilen var mı?
  9. S

🔥İndirim Rdr2 150tl steam [son 10 dk

fiyat artıcak ve oyun artık 250 lira felan olur indirimde
  10. S

hangi oyunu almalıyım?

oynanıyor diye biliyorum 1667311340 teşşekür ederim
  11. S

İşlemci değişimi sonrası görüntü gelmiyor

bende çare arıyorum diyen kişinin forum da senle aynı hatası var oraya gir orda mesajlar var onlara bak
  12. S

Yardım İşlemci değişimi sonrası ekran mouse klavye tepki vermemesi

veya bios unu sıfırlaman gerek bios sıfırlamak kesin çözümdür 1667310969 sanmam
  13. S

monitöre görüntü gelmesi için işlemciyi degiştirmen gerekti farklı bir yolla eger bir başka monitörden yada başka bir şeyle halledebilirsen görüntüyü kurarsın yani tek yapman gereken ekran gelmesini halletmen
  14. S

joqhem34 adlı kişiye yanıt verdim o adımları takip edip deneyin
  15. S

hangi oyunu almalıyım?

ana rdr 2 yi alsam hem online hem hikayelisini oynıyabilir miyim
  16. S

anladım internetten usb nize driver atıp eski işlemcinizi takıp bios > tool diyerek tool update çekmeniz lazım 1667310084 o tool driver i nerden bulabilirsiniz bilmiyorum ama bende usb si var içine bakıyım 1667310208 böyle bir dosya eski işlemcinizi takın usb nize bunu kurup biostan toola...
  17. S

hangi oyunu almalıyım?

rust oynadım begenmedim iade ettim ama rdr online alsam normal rdr gibi hem hikaye hem online oynıyabilir miyim
  18. S

hocam ekran kartınız yoksa işlemcinin görüntü verme destegi olması gerek onboard deniyordu galiba onada
  19. S

monitöre görüntü geliyor mu ve ekran kartı var mı?
Top Bottom