Arama sonuçları: *

1. C

Sıfır bilgisayar ne yapmam lazım

donanım haber yaş ortalamasını belli eden yorumlar :) bu arada vatandan mı aldın cm240ları sata sata bitiremediler
  2. C

Excalibur G870 Şarjdan Çıkarınca Kapanıyor

2 ihtimal geliyor aklıma, pil ile anakartın bağlantısında problem var yada pil bitik başka açıklaması yok
  3. C

İlk defa pc topladım açmaya korkuyorum

açma ozaman kral bakışın pc ile öyle :)
  4. C

Arkadaşlar Windows kurarken.hata yaptım galiba

yo temiz kurulum yap diskleri biçimlendir o şekilde at formatını
  5. C

Laptop adaptörü yere düştü korkuyorum

korkma gardaşlık mıhlama ye sakinleşirsün
  6. C

İncehesaptan aldığım pc donmaya başladı

Sana ne olacağını söyleyeyim ürünü inceheap geri almayacak, servis için kargo kodu oluşturacak sende göndermeyeceksin thhye başvurursun muhtemelen thhde ürünü süresi geçtiği için servis raporu isteyecek ürünün oradan garantiye gidecek garantide olaki bir sorun çıkmadı raporu gelirse 2 ay pcsiz...
  7. C

sorunun senin pcye yüklediğin yazılımlardan yada windowsun kendi güncelleştirmelerinden kaynaklı olup olmadığını nereden biliyorsun ? sana yardımcı olmaya çalışıyoruz biz kimsenin artniyeti yok senin pcnin yanmasından patlamasından paranın çöpe gitmesinden bize ne yarar var ? bu tavırla zaten...
  8. C

kardeşim biraz saçma düşünceler içindesin :) sbu şekilde bir sonuca varamazsın garantiye gönder kendin anlamıyorsan baksınlar
  9. C

iade edemezsinki boşuna kendini sistemsiz bırakma psudan olabilir ramden olabilir incelemek lazım garantiye gönder yazılım kaynaklı olabilir sıcaklıktan drop yiyor olabilirsin
  10. C

monitörüm yandı nedeni ne olabilir ?

monitör kasadan gelen veriyi aktardığı için alışveriş tek taraflıdır yani monitöre verilen zararın kasaya bir zararı olacağını düşünmüyorum, havalar sıcak panel sıcaklıktan yanmıştır
  11. C

Vatandan aldığım sistem kapanıyor ve açılmıyor.

yapacakları tek şey aslında vatanında teknik kısımları var yedek parça bulunduracaklar, bu tarz sorunlu sistemlerde müşteri memnuniyeti için kasanın bütün parçalarını tek tek deneyecekler arızalı parçayı bulup garantiye yollanmasında yardımcı olacaklar bunu yapmak zorunda değiller fakat hazır...
  12. C

Monster bilgisayarlar sorunlu mu?

Hocam dediğim gibi bütçe zevk meselesi bu işler bana şuan cihaz al deseydin durumum olduğu için monster almazdım
  13. C

75Klık sistemde beklediğimden az FPS alıyorum neden olabilir?

Öncelikle o sıvı soğutucuyu değiştir derim amd işlemciler anlık sıçramalarla ünlü ve sendeki 400den 280e düşen fpslerin ana kaynaklarından birisi bu o soğutucu yükte o işlemciyi tutamaz
  14. C

sadece lolde fps sorunum var

aynı sıkıntıyı yasayan bı tek sen degılsın oyundan kaynaklı dıye dusunuyorum cod mw3 2k ulta ayarlarda 160 fps alırken lolde fhdde 100fps alıyorum :D gpu 500mhzlerde calısıyor
  15. C

Monster bilgisayarlar sorunlu mu?

Kendim daha önce monsterda kullandım victus da strix de msıda şuan nitro 16 kullanıyorum soruna gelecek olursak monster kötü değil sebebi ise şu adam 20-30kya monster almış çok ısınıyo fan sesi uçak sesi gibi geliyo yok servisi ilgisiz vs vs sonra monster kötü algısı oluşturuyor. Monster en...
  16. C

GPU KULLANIMI 0A DUSUYOR VE DROP YİYORUM

Birçok sebebi olabilir öncelikle 1-psu kaç what marka model ne? 2-arkadaşlarında dediği gibi ekran kartını furmark gibi teste sokup izlemek lazım 3-ramleri kontrol ettiniz mi? 4-son olarak sürücüler güncel demiştiniz lakin sürücüleri kaldırıp tekrardan kurmayı denediniz mi? Benim görüşüm psu...
  17. C

RTX 3070Ti RYZEN 5 5600 LoL düşük fps

aynı sorunu nitro 16da yaşıyorum 5 aydır sorun yokken birden lolde düşük fps vermeye başladı gpu 2500 mhzlerde çalılması gerekirken oyun açlışı 1900 mhz sonra 500 lere düşüyor 100 fps veriyor diğer 3a oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum oyundan kaynaklıda olabilir benimde driverlarım güncel...
  18. C

Bilgisayardan aniden ses geldi.

anakart üzerindeki kapasitör yada kondansatör patlamış olabilir anlamıyorsan servise göndermeni öneririm
  19. C

drivepack pişmanlığı

victusun sesi zatne çok aşırı çıkmıyor önerim temiz kurulum format sonra sadece win11in kendi güncellemesini çalıştırmak bütün driverlerı o kuruyor zaten ekran kartınıda kurmanıza gerek yok ekstra win11 kurduktan sonra o kendini güncelleştirmeye alıyor zaten son olarak sese müdehale eden...
  20. C

Çözüldü✓ NEDEN BU KADAR DÜŞÜK FPS ALIYORUM??

ramler dual mi tek mi ?
Top Bottom