Arama sonuçları: *

• Users: OguzKR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. OguzKR

Call Of Duty Warzone 3 Nasil indirilir

Nasil indirilir bulamadim da bir yardimci olur musunuz
  2. OguzKR

Bu Sistem Call of Duty Warzone Kaldırir mi

Ram : 16 Gb Ekran kartı : Rx570 Işlemci : Ryzen 5 5500
  3. OguzKR

Yardım Fortnite ta crosshair x kullanmak ban yedirtir mi ve crosshair x güvenli mi

Fortnite ta crosshair x kullanmak ban yedirtir mi ve crosshair x güvenilir mi acaba
  4. OguzKR

Fortnite Xp Nasıl kasilir

Selam Savaş bileti almistim XP kasip level atlamam lazım ödülleri almak için map falan vardi galiba nasıl XP kalabilirim
  5. OguzKR

Duolingo ödemeyi yıllık alıyor

Selam duolingo yıllık tek seferde geciyor 1000tl bu aylık 100 gecmiyor mu acaba
  6. OguzKR

Rx570 Ryzen 5 5 5500 Assassin's Creed Mirage Oynatir mi

Selam Assassin's Creed mirage eğer oynatıp kasmaz ise alacağım oynatır mi (16 gb ram var)
  7. OguzKR

Epic gameste paycell gecerli mi

Selam Paparadan ödeme yapmak istemiyorum Epic gamesten oyun alacağım paycell gecerli midir acaba
  8. OguzKR

Ac odysseyde nasıl güçlenebilirim

Selam oyunu bitirdim 46 levelim adamlar tek vurusta 200 bin vuruyo nasıl oluyo bu ben öyle olmak için ne yapabilirim
  9. OguzKR

Yardım Assassin's Creed Odyssey Collect Artifact Fragments 1/7 sorunu

Işte sorun burdaki 13 level istiyo 14 level adamlar var ben 11 levelim ne yapmam gerekiyor
  10. OguzKR

Yardım Telefonda virus mu var

Selam esette böyle çıktı bidaha tarattim olmadı kaspersky da çıkmadı düzelmiş midir sorun
  11. OguzKR

Yurt dışında yaşamak icin ne yapmalıyım

Yurt dışında yaşamak istiyorum nasıl yapabilirim
  12. OguzKR

Yardım 240 gb ssd ile 1tb M2 ssd takinca format gerekli mi

Selam 240gb ssd ile 1tb m2 ssd ile değiştirince format gerekli mi
  13. OguzKR

Yardım Gta V Online Araba Sürerken oyun donuyor

Selam araba sürerken bir anda donuyor ve 2 dk sonra açılıyor oyun d de yani Hard diskte
  14. OguzKR

Bir tb M2 ssd takınca format gerekli mi

Selam bilgisayarcıya sordum 240 GB'lık ssd 1 terabayt m2 ssd ile değiştireceğim yine sesi takınca Format atılması gerekli mi
  15. OguzKR

Yardım Gta V Online da Nasıl Plaka değiştirilir

Selam gta online da mesela 35 OKS 35 Yapmak istiyorum bir yolu var mı yapsam ban yer miyim
  16. OguzKR

Xbox game bar alakasız içerikler

Selam Windows ve g tuşuna basınca Xbox game Bar açılıyor oradan yakalamalara girdiğimde saçma sapan fotoğraflar çıkıyor ismi de belli değil dosya konumunu Görüntüle dediğimde zaten ben bu videoları yerelden yani ssd'den hdd'ye atmıştım yani c'den D'ye şimdi fotoğraflarını da atacağım Bunlar...
  17. OguzKR

Xbox Game Bar Alakasız İçerikler

Selam Windows ve g tuşuna basınca Xbox game Bar açılıyor oradan yakalamalara girdiğimde saçma sapan fotoğraflar çıkıyor ismi de belli değil dosya konumunu Görüntüle dediğimde zaten ben bu videoları yerelden yani ssd'den hdd'ye atmıştım yani c'den D'ye şimdi fotoğraflarını da atacağım Bunlar...
  18. OguzKR

Bunlar nedir acaba ben anlamadım

Selam oyunda birkaç vuruş attım onları izlemek için window g ye basıp Xbox Game Bar dan yakalamaları gördüm böyle şeyler çıktı bunlar nedir acaba 1716330576 Bunlar
  19. OguzKR

Windows Xbox Game Bar yakalamalarda değişik şeyler var

1716328699 Selam yakalamalarım c klasöründeydi yani ssd'yi de ona Hard diske attım böyle değişik değişik şeyler çıkmaya başladı Lütfen yardımcı acil
  20. OguzKR

Win g yapınca yakalamalarda değişik sey çıkıyor

1716327686 Selam c'deki yakalama kliplerini D'ye attığımda böyle değişik şeyleri gördüm hiç açılmıyordu yardımcı olabilir misiniz hiç olmadı öyle bir şey daha önce
Top Bottom