Arama sonuçları: *

1. songokutr

Ghosting monitör göze kalıcı zarar verir mi?

Umarım sorun çözülmüştür ve eskisi kadar göz yormuyordur
  2. songokutr

HEM OYUN HEM YAYIN İÇİN AMD Mİ NVİDİA mı

ben emin degilim ama amd yayın kalitesi çizimi kötüymüş nvidia daha iyi veriyomuş görüntüyü. ben bir yorum okumuştum.
  3. songokutr

"ASUS Bizi Kazıkladı" - Gamers Nexus

Bu Konudaki diger mesajıma bak başka forumdan 2 tane ayrı konu. 5000 liralık monitörü degiştirip 9400 liralık monitör vermişler.
  4. songokutr

başka bir konu daha var 1715427993 yok 11 ocak 2024 lü konu var 22 nisan 2024'lü başka bir konu daha var Benim bahsettigim ASUS. Donanımhaberforum'da asustan çok memnun olup sonradan hiç memnun kalmayan yaşlı dayılarımızın konuları .D
  5. songokutr

Öyle diyosun ama bir zamanlar firmalar öyle bir müşteri memnuniyeti sunuyordu ki insanlar senelerce anlatıyorlardı. Mesela Asus 2014 öncesi acayip müşteri memnunuyeti sunmuştur Türkiyede. Sonra yöneticisi degişmiş ve kötüleşmiş diye duydum. Bunlar sadece duyumlarım ben gözümle görmedim ve bir...
  6. songokutr

fenaaa konu ama bu adama bidaha firmalar destek olur mu? :D
  7. songokutr

🔥İndirim GOAT SİSTEM 32 BİN RTX 4070 SUPER İ5 14.400F GÖRMEYENLER GÖRSÜN

taksitle aldıysa zaten her türlü zararda mararda degil
  8. songokutr

çocugun babası güvenilir bigisayarcı deyip alabilir. onun dışında bilgisayarcı olmadn bu sistemleri satabilen varsa helal olsun dicek söz yok. anasının ak sütü gibi fırsatçılıgı helal olsun satabiliyosa :D
  9. songokutr

Beyaz sprey boya alıp kasayı beyaza boyarsın 1715420424 Bilgisayarcı adamlar büyük ihtimal çevresinde güvenenler var. bu adam 3 ay sonra bile bu sistemleri sıfır diye satar.
  10. songokutr

Yok karaktersiz bu ülkedeki satıcılar. Hazır sistemin edecegi para 50.000 TL edecekken 60.000 TL satıyolar. Bunlarn hepsi aralarınad anlaşır 5000 serisi çıkınca normal mesela 5080 hazır sistem 90.000 TL etmesi lazımken normalde bunlar gider 120.000.-130.000 TL yaparlar ellerindeki 4000 serisi...
  11. songokutr

Max kütahyalı :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  12. songokutr

Monitörün gama ayarlarıyla oynaman lazım Siyahları grileştirmen veya beyazlaştırmaya calışman lazım bir tık. Siyah gölge izi bırakıyor ya panel. Siyahları azaltırsan ghostingde bir nevi azalacak. Böyle çözüm bulanlar var
  13. songokutr

Biraz uzaktan bakarsan ghosting belki pek rahatsız etmez Ghosting varsa yakın bakma bence.
  14. songokutr

SERTAB ERENER BİZİ YİNE GURURLANDIRDI! 🇹🇷

Abicim lgbt olmayan yarışmaya katılamaz diye bir kanun koymuşlar galiba tiplere bak. kasıtlı yapıyolar.
  15. songokutr

Babamın kartından oyunlar aldım

güzel
  16. songokutr

Babamın kartından oyunlar aldım

babanı panik yaptırman daha büyük suç. Baban zannediyor kartını biri hackledi. acaba bilgisayarına virüs mü girdi yoksa bir komşusu falan yada bir arkadaşı kartınını bilgilerinemi ulaştı diye adam belki kafasında türlü türlü senaryolar kurdu? adamı panik ve korkuya sürüklemeye hakkın yok. gidip...
  17. songokutr

itopya.com rezaletliği

Benim burada demek istedigim kimsenin 2.5-3 ay bekletilmeye hakkı yok hocam.
  18. songokutr

🚨PCH GOAT V4 SMOKİN SİSTEM GELİYOR🚨

https://www.qp.com.tr/qp-pch-allstar-v2-amd-oyun-bilgisayari şimdi alacak olsam bunu alırdım. 5080'li sistem bekliyorum 100k'ya hazır sistem satılsa ben alırdım 5080. daha pahalı olursa yanına yaklaşmam tabi hurda pcden devam :D
Top Bottom