Arama sonuçları: *

1. v3nus

orta fiyatlı mikrofon

youtube'a yeni başladım mikrofona ihtiyacım var oyun videoları çekiyorum.Böyle mükemmel kusursuz olmasına gerek yok ama güzel bi mikrofon istiyorum en azından beni bi 5-6 ay götürsün.bütçem 500e kadar var.yeterki artık daha güzel videolar çekebileyim şuanki mikrofonumda ses çok boğuk :(
  2. v3nus

Kayıt için program bulamıyorum

çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun ^^
  3. v3nus

nvidia geforce gtx 1650
  4. v3nus

seslendirme nasıl yapılır

selam bi arkadaşımla bi oyunun seslendirme ile çok daha iyi olucağını düşündük,kendi halimizde yapıcaz fakat nasıl yapılır nereden başlanır bilemiyoruz bi yardımcı olabilcek var mı doki doki oyununa türkçe dublaj yapmak istiyoruz
  5. v3nus

öyle yaptığımda ses kayması oluyor ne kadar aynı anda otomatik başlatsamda ve zaten fpsim ağlıyo 5dakikaya :D 1649995132 ekran kartına yazılım mı geliyomuş..
  6. v3nus

birkaç öneriyi obs için denedim ama tam mı anlatılmadı ben mi anlamadım bilemiyorum,fpsimi düşürmeden 720p kalitesinde çekmek istiyorum sadece çok şey değil ya
  7. v3nus

youtube a yeni başladım oyun videoları çekicem ama iyi kayıt programı bulamıyorum obs studuo ne kadar ayar yaparsam yapıyım işlemcimi çok yoruyo düşük fps sorunu yaşıyorum nvidia desen sesimi almıyo ses sorunları var bana önerebilceğiniz iyi bi kayıt programı var mı acaba monster abra a5...
  8. v3nus

OBS cpu sorunu yapışıyorum

video kaydını nvidia ekran paylaşımından alıyorum çok kaliteli kaydettiği için ama sesi kaydetmiyor,ses kaydı için de obs yi kullanıyorum.ama ikisini aynı anda kullandığımdan bilgisayar kasıyor. obs nin ayarlarını naparsam cpu kullanımı falan en aza düşer sonuç olarak sadece ses kaydı için...
  9. v3nus

OBS için EN iyi AYARLAR

çok teşekkür ederim,sabah 8den beri uğraşıyorum yorgunluktan bayılıcam şimdi bi yarım saat dinleniyim yapıcam ^^
  10. v3nus

Youtube OBD'de Ayar Yapamıyorum

1649717953 işlemcim çok yoruluyor gibi geliyo,özellikle valorantdayken ve cpu kulanımı 30a falan çıkıyor obsnin 1649719596 kaç yapmam lazım
  11. v3nus

OBS için EN iyi AYARLAR

12. v3nus

Nvidia 10 dakikalık videoya 5gb yapıyor o o kadara alanım yetmyior nasıl gb azaltıcam bilmiyoruum bilsem kullanırım
  13. v3nus

kafayı yicem yardımcı olun lütfen öyle kötü bi bilgisyaraım da yok ama ekran videolarını çok piksel piksel çekio obs napmam lazım YAYIN YAPMIYORUM YOUTUBEA VİDEO ÇEKİYRUM) Bilgisayarım: Monster Notebook Abra A5 İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz Takılı RAM 16,0 GB...
  14. v3nus

OBS için EN iyi AYARLAR

maalesef hala aynı
  15. v3nus

video eleştirisine ihtiyacım var

selamlar,youtubea 2 gün önce başladım.çektiğim videolara objektif bi eleştiriye ihityacım var.var mıdır biri 2-3 videomu izlesin görüşlerini ve eleştirilerini bana yazsın?ona göre kendimi geliştirmek istiyorum kanal: https://www.youtube.com/channel/UCfI6OLrLAFQkDtkow8Z-sYg
  16. v3nus

Youtube'a yeni başladım önerileriniz var mıdır?

tiktok açtım yazdıktan sonra,teşekkürler öneri için.umarım işe yarar :)
  17. v3nus

https://www.youtube.com/channel/UCfI6OLrLAFQkDtkow8Z-sYg/videos buyrunuzz 1649692547 çok teşekkür ederim önerilerini dikkate alıcam <3
  18. v3nus

Youtube'a iki gün önce başladım,oyun videoları çekmek istiyorum.Şu şu oyunu oyna dikkat çeker,böyle şöyle yap farklı olsun diyebilceğiniz öneriler var mıdır.Nereden başlayacağımı çok bilmiyorum
  19. v3nus

OBS için EN iyi AYARLAR

sadece oyun için kayıt yapacağım yayın falan yapmayacağım,bilgisayarımda normal oynarken oyunun grafikleri çok güzel ama videoda ortalam gözüküyor anlamlandıramıyorum
Top Bottom