Arama sonuçları: *

1. emircatal

Sistemim Ne Kadar Eder?

Dallama düzgün konuş önce. Sarı sitede var gördüğümü söyledim. Gir kendin bak gör.
  2. emircatal

Sistemim Ne Kadar Eder?

Hocam sarı siteye baktım biraz sadece kasaya 20K yazanlar var 17-18 e satma ihtimali var mıdır monitörle ?
  3. emircatal

Sistemim Ne Kadar Eder?

Merhaba arkadaşlar elimde kalan son sistemimi satmak istiyorum. Ortalama ne kadar fiyata satabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Özellikleri şu şekilde; İŞLEMCİ: Ryzen 5 3600 SOĞUTUCU: Wraith Prism RGB ANAKART: Asus B450M DRAGON 4400MHz RAM: 2 X Corsair 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16...
  4. emircatal

ASUS ROG STRIX Scope RX vs XPG Summoner Silver

XPG Summoner RED kullanıyorum aşırı memnunum bende yay çınlama vs. gibi sesler yok. Her şey stabil çalışıyor. Tek eksi olarak yazılımını söyleyebilirim ama onuda SignalRGB kullanarak çözebildim istediğim şekilde farklı modlarla kullanabiliyorum bu sayede. Bilek desteği yıpranıyor mu diye soracak...
  5. emircatal

Öneri Işıklı Kablosuz Membran Klavye Önerisi

Tamam sen ofisinde ışıksız klavye kullan. Adam özellikle ışıklı istediğini belirtmiş.
  6. emircatal

Sistemim ne kadar eder ?

Tekte toplu satmam lazım hocam vaktim yok o kadar.
  7. emircatal

Sistemim ne kadar eder ?

Elimde LG 27GN60R-B monitörde var. Kasa + monitör olarak ne kadara koymalıyım ?
  8. emircatal

Sistemim ne kadar eder ?

Hepsi mevcut hocam
  9. emircatal

Sistemim ne kadar eder ?

Arkadaşlar selam 2. sistemimi satmam gerekiyor. Özelliklerini aşağıda belirttim. Ortalama ne kadardan satışa koymalıyım sizce ? İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5GHZ 35MB AM4 65W Anakart: Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX Ekran Kartı: Inno3D RTX3060Ti Twin x2 8GB 256Bit GDDR6...
  10. emircatal

Amazon prime hyper x cloud 2 kablosuz kulaklık 2663 tl 🔥

Aldım gitti düşünmedim bile 🙏
  11. emircatal

🔥İndirim HyperX Cloud Core 7.1 Oyuncu Kulaklığı 1.199₺

Bu fiyata alınır mı ? Kullanların yorumlarını bekliyorum...
  12. emircatal

🔥İndirim 🔥 🔥 NPO Raf Dokunmatik Ekran 4.0l Airfryer 1500w 999TL 🔥 🔥

Nasıl yaptın reis bize de bi açıklasan bizde alsak :D
  13. emircatal

Hikvision G4000E 512 GB M2 SSD Alınır mı ?

Hepsiburada da fiyat değişmiş fiyatı 750₺ idi. Aynı satıcı burada 734₺ ye satıyor. https://www.n11.com/urun/hikvision-g4000e-hs-ssd-g4000e512g-512-gb-m2-nvme-ssd-35430044?magaza=jetklik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
  14. emircatal

Hikvision G4000E 512 GB M2 SSD Alınır mı ?

Ürün indirime girmiş bu fiyata alınır mı pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Öneriniz varsa önerilerinizi de bekliyorum. https://www.hepsiburada.com/hikvision-g4000e-512-gb-nvme-ssd-hs-ssd-g4000e-512g-pm-HBC0000387UE7
  15. emircatal

Çözüldü✓ İtopya Sipariş Ettiğim Hazır Sistemi İade Almıyorlar

Buna katılıyorum gelen kargoyu teslim almıyoruz geri gönderebilirsiniz diyerek 1 cümleyle sorunu halledebilirdin.
  16. emircatal

Almanya'dan ne getirtebilirim ?

O var hocam öneri için teşekkür ederim.
  17. emircatal

Almanya'dan ne getirtebilirim ?

Merhaba dostlar Almanya alışveriş sitelerini bilmediğim için bir şey bakamadım. Sizce şuan ki kurla getirtilmesi en mantıklı neler var ? Kulaklık, klavye, mouse veya giyim olabilir. Yardımcı olabilirseniz veya site önerebilirseniz memnun olurum teşekkürler.
  18. emircatal

CS:GO yüksek sistem düşük FPS ve Donma sorunu

sanmıyorum hocam daha önceden oynarken böyle bir sıkıntı olmuyordu
  19. emircatal

CS:GO yüksek sistem düşük FPS ve Donma sorunu

Merhaba arkadaşlar sistemim imzada yer alıyor. İyi bir sistem olmasına rağmen cs:go'da 80-120 fps arası alıyorum. Ayarlardan Çoklu CPU Kullanımın açarsam 200+ görüyor fakat bu seferde donuyor. Yani ses var ama görüntü yok şeklinde takılı kalıyor. Kapatınca da donmuyor ama FPS çok düşük veriyor...
  20. emircatal

LG 27GN750-B monitör hakkında

Pardon yanlış görmüşüm ben 650-B olan modeli kullanıyorum. 750-B nin daha fazla ekstrası var eminim kat kat daha iyidir bendeki böyleyse.
Top Bottom