Arama sonuçları: *

1. S

S20 FE Alınır mı veya bunun yerine ne alınır?

Anladım hocam. Ara ara sosyal medya kullanımında günü çıkarması benim için yeterlidir.
  2. S

Benimde tek korkum o çünkü bataryası 4 yıllık olan bi telefonun şarjı nasıl gider bir günü çıkarırmı. 1714808618 Performans kamera vs olarak çok iyi ama bataryası eski olduğu için 1 günü çıkarırmı sizce veya arkadışınız 1 günü çıkartabiliyormu.
  3. S

Öneri Mouse önerisi istiyorum

Kendim kullanıyorum gayet güzel mouse. https://www.trendyol.com/steelseries/prime-fps-gaming-oyuncu-mouse-p-120371525?boutiqueId=638145&merchantId=968&v=1.37.6
  4. S

2.Eli 9-11k arası hocam bu fiyata değermi diyorsunuz. 1714803059 Özellikleri iyi gibi hocam biraz düşüneyim karar verirsem size yazarım.
  5. S

S10 dahamı iyi hocam S20 daha güçlü modeli değilmi
  6. S

Biraz baktım işlemcisi vs güzel gibi hocam. Değerlendireceğim.
  7. S

Uzun ömür ve performans konusunda hangisi daha iyidir hocam.
  8. S

Tamamdır hocam saolun.
  9. S

Batarya olarak durum nedir hocam sosyal medya kullanımında ne kadar süre dayanıyor.
  10. S

Telefon bakıyorum bütçe en fazla 10-11k bu fiyata 2.el s20 fe var ama batarya süresi kısa deniliyor. 10-11k bütçede 2. el veya sıfır ne alınır ? Oyun oynamayacağım. Aklımda olan seçenekler M51 - S20 -A34
  11. S

Öneri 8-10 Bin TL Telefon önerisi

Oyun oynamayacağım kamerayla çok işim yok sürekli fotoğraf çekmem ama kalitesizde olmasın. Genel olarak donmasın takılmasın benim düşüncem böyle hangisi daha uygun olur.
  12. S

w10 da başlat menusu yükleniyorda kalıyor

İsteğe bağlı windows güncellemesini yaptıktan sonra sorun bende düzeldi hocam.
  13. S

w10 da başlat menusu yükleniyorda kalıyor

Aynı sorun bendede var forumda birkaç arkadaştada var windowsluk sorun sanırım ben birkaç yöntem denedim olmadı şuan windowsun isteğe bağlı güncellemesini yapıyorum düzelir belki.
  14. S

Anladım hocam bu fiyata daha iyi bir seçenek bulursam eğer düşüneceğim.
  15. S

Sar değeri nedir bilmiyorum ama güncellemenin sorun olacağını sanmıyorum zaten sürekli güncelleme yapmayı seven biri değilim. Kullanacağım özellik gelmiş olsa bile güncellemeye üşenirim. Bu telefonu listeye ekledim hocam.
  16. S

İyi gibi hocam ama marka nasıldır sizce telefon piyasasına hakim değilim pek. Sık karşılaşıyorum bu markaya ama yinede sorayım dedim.
  17. S

A15'in 6gb ramli versiyonuda varmış sanırım. A24 en iyisimi sizin saydıklarınızdan.
  18. S

7k civarında kendime telefon bakıyorum. Oyun oynamam sosyal medyada takılırım çoğu zaman. Telefon işlemcisinden pek anlamam ama en az 4-6gb ram olsun isterim hafıza fark etmez 64gb olmasında. Marka olarak samsung önceliğimdir daha performanslıysa farklı markalara bakabilirim. Bütçe biraz daha...
  19. S

Çözüldü✓ SSD Neden 3gb okuma yazma yapmıyor ?(test sonuçları eklendi)

Anladım hocam saolun benim uzun zamandır aklımda olan bir sorundu bugün açıklığa kavuştu.
Top Bottom