Arama sonuçları: *

• Users: Esca
  • Order by date
  1. Esca

Yardım İşlemci boşta bile yüksek frekans da çalışıyor

güç ayarlarında ne yaparsam yapayım etkilemiyor 1717758736 benim için sorun işlemci boşta 50 60 derecede geziyor, fan sesinden rahatsız oluyorum, eski işlemcidede aynı sorun vardı güç seçeneklerinden tasaruf moduna alıyordum düzeliyordu ama bunda olmuyor
  2. Esca

ilk defa sizden duydum ne olduğunu bilmiyorum
  3. Esca

merhaba işlemci sürekli yüksek frekans da çalışıyor, güç seçeneklerini değiştimeme rağmen hiç etki yapmıyor kafasına göre takılıyor işlemci, sebebini bilen varmı
  4. Esca

İncehesap garanti süreci hakkında

telefon numarana link gönderecekler oradan bakman gerek sürece, 02/05/2024 de razer cobra pro verdim garantiye dün geldi biraz yavaş bunlar :D
  5. Esca

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 7 Wifi 5.291 TL (Amazon Almanya)

ses kasmayı dert etmiyosan tam senlik ozaman konforuna kimse laf edemez, bi sorunu daha var kafa kayışı kolay esniyor sende 1 kere değiştirmen gerek 300tl felan :D
  6. Esca

Öneri Razer Vs Steelseries Vs Logitech hangisini tercih etmeliyim?

logitech pişmanlıktır önermem
  7. Esca

CS 2 oynarken mavi ekran hatası

reis boşuna uğraşma aynı ekran kartı bendede vardı denemediğim yöntem kalmadı en sonunda kafayı yeyip 4070ti aldım onuda beğenmedim 7900xtx aldım huzur içinde oyunlarımı oynuyorum :D
  8. Esca

Sıvı soğutma aldım parça eksik geldi

işeretlediğin parçalar anakart üzerinde gelen siyah plastiklere takılacak işte ne eksik onu tam anlayamadım
  9. Esca

3.5k sıvı soğutucu önerisi

beyaz desen beyaz değil 360 desen o da değil adamın istediği hiçbirşey yok niye öneriyon :D
  10. Esca

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 7 Wifi 5.291 TL (Amazon Almanya)

bende g733 var kuzenimde nova 7 var denedim nova 7 yi hiç beğenmedim g733e göre oyunda ses kasarken daha net duyuyorsun ama tam yerini duyamıyorsun ses sağdan geliyor ama adam sağ arkanda çıkıyor, konfor olarak g733 daha iyi ama ikisinide önermem başka bir modele baksan daha iyi olur
  11. Esca

Öneri Akım Korumalı priz önerisi

akım korumalı priz alacağım ne önerirsiniz. ben bunu almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir https://www.hepsiburada.com/philips-spn7080wa-62-8-li-akim-korumali-priz-2-mt-kablo-3680-w-16-a-pm-HBC000023LKKH
  12. Esca

Çözüldü✓ Sıvı soğutmam işlemcime uyumlu mu?

am5 soket için kit nerden alabilirim
  13. Esca

Çözüldü✓ Sıvı soğutmam işlemcime uyumlu mu?

merhaba 7800x3d alacağım fakat sıvı soğutmam uyumlu değil sanırım dönüştürücü soket nerden alabilirim yardımcı olurmusunuz https://tr.msi.com/Liquid-Cooling/MPG-CORELIQUID-K360/Specification
  14. Esca

Yardım Ram bozulmasının sebebi nedir

eski ram bozulmuştu sistemde 64 gb olarak görünüyordu fakat 27 gb kullanımı geçmiyordu memtest yaparken mavi ekran veriyordu garantiye yolladım yenisini yollamışlardı. daha 1 hafta olmadan buda bozuldu aynı hatayı veriyor, bozulmasına ne sebep olabilir
  15. Esca

İnceleme FIFINE AMPLIGAME A6V İnceleme - Fiyatının Gerçekten de En İyisi.

kendine ait uygulaması olmaması çok büyük bir dezavantaj gürültü engellemeyi başka uygulamalardan buluyoruz oda çok sağlıklı olmuyor
  16. Esca

Yardım Garantiye gönderilmiş ürün değişimi (tebilion)

2x32 1 tanesi bozuldu mavi ekran veriyordu, ama pc açılıyordu çok saçma bi ağrıza :D
  17. Esca

adam haklı thh başvursam minmum 2 ay bekliyeceğim, en iyi kabul edip heryerde tebilionu linçlemek :D +1 hater
  18. Esca

alt modeli verirken para iadesi yapmıyolar, başka ram isteyince para istiyolar
  19. Esca

merhaba arkadaşlar tebilion'dan RAM 64gb 2x32 almıştım bozuldu garantiye yolladım para iadesi yapacaklarını söylediler ben para iadesi istemedim tabi 5000 TL ye aldığım ram 6600 TL olmuş, değişim istedim elimizde yok alt modelini verelim dediler kabul etmedim, aynı RAM ın 2x16 32 gb modelinden 2...
Top Bottom