Arama sonuçları: *

1. dom sathanas

Ağrı varken kas çalışmaya devam etsem sıkıntı olur mu?

tekrardan evde spor yapmaya başladım genel olarak göğüs ve sırt çalışıyorum. sorum şu göğüs çalıştığım gün sonrası her yerim ağrımasına rağmen kavgaya karışmıştım ve şuan kollarım fecii ağrıyor. çalışmak istiyorum fakat bir sıkıntı olur mu?
  2. dom sathanas

Yardım Telefonumun Dokunmatiği Durup dururken Bozuldu

telefoncuya götür halleder o
  3. dom sathanas

Abim hep bana karışıyor ne yapmalıyım?

karşılık verebilirsin, ne kadar verirsen o kadar da abinin davranışları azalır. üzülme ama ezik tavrından vazgeçmelisin.
  4. dom sathanas

Şunu görev çubuğundan nasıl kaldırabilirim?

resimde kırmızı ok ile gösterdiğim yerden bahsediyorum. tıklayınca kırmızı kare içindeki alan karşıma çıkıyor haber falan var. fakat kaldırma ile ilgili bir seçenek bulamadım. bu lanet olası şeyi nasıl kaldırıcam??
  5. dom sathanas

Forumdaki herkesin kurban bayramı kutlu olsun

sennd e krubna ybaymran mutaker olsn
  6. dom sathanas

CS:GO eski arayüze nasıl geçebilirim?

nerede kii
  7. dom sathanas

CS:GO eski arayüze nasıl geçebilirim?

resimde gördüğünüz gibi hayatta kalanlar kısmı bazı oyuncularda hala eski halinde. eski haline nasıl geçiş yaparım kodu bilen var mı?
  8. dom sathanas

Çalışmak istiyorum, İş önerisi

tanıdığın varsa depoda veya tarlada amele olarak çalışabilirsin günlük 80-100 iyi para bence.
  9. dom sathanas

Muslumanlara gore hristiyanlik

peki sana gerek var mı? hiç sanmıyorum o yüzden başka konuya gidebilirsin toksik insan.
  10. dom sathanas

Muslumanlara gore hristiyanlik

adam insan gibi yanlış bilindikleri cevaplıyayım demiş, bunun kız düşürme ile ne alakası var? boşunu başka yerde yap bence.
  11. dom sathanas

Forumda 24 saat boyunca kurallar olmasaydı yapacağınız ilk şey ne olurdu?

ölü kadın fotoğrafları atardım, gözümüz bayram etsin.
  12. dom sathanas

Youtube'da kalıcı ban yedim. Açtırabilirmiyim?

youtube genel merkezinde tanıdığın yoksa açtıramazsın.
  13. dom sathanas

Yaptığım davranış iyi mi kötü mü?

annen için yaptığın şey gerçekten iyi bir davranış, yapmacık olsa da üzülmesinden daha iyidir.
  14. dom sathanas

Hangi Hayvana Bakabilirim

Bence en iyi alternatif papağanlar. Hem diğerleri gibi pis değil bir de üstüne konuşabiliyor daha ne olsun yauw.
  15. dom sathanas

DA Forum Masaüstü Resmini Atıyor

16. dom sathanas

Acil İstanbul içi sahiplendirme amerikan staff terrier

çirkinmiş 😅
  17. dom sathanas

internet üzerinden nasıl para kazanabilirim

buraya bir göz gezdirebilirsin, bir de başlamadan haberin olsun paranı alabilmek için kendi adına banka hesabın olması gerekiyor ya da hesabı bir ebeveyninin üzerine açıp onun kartından paranı alabilirsin. banka hesabı ile site hesabının isimleri aynı olması gerekiyor. yoksa ödeme alamıyorsun.
  18. dom sathanas

tamamen sıfırdan yazmıyorsun aslında sadece başka bir makaleden bakarak kendi cümlelerin ile kendi makalene geçiriyorsun. başka bir önerim yok çok canım sıkılınca bu işe sarmıştım 200 300 kazanıp bırakmıştım.
  19. dom sathanas

pek değil. kimi yaz-kazan sitelerinde yazacağın konuyu sen seçiyorsun, yazıyorsun ve ardından siteye yükleyip birilerinin almasını bekliyorsun. kimi sitelerde ise konuyu sana direkt sitenin kendisi veriyor, örneğin "kaplumbağaların yaşamı" hakkında 800 kelimelik bir makale yazmanı istiyor ve...
  20. dom sathanas

makale yazabilirsin pek çok site var bunun için. hayatsız gibi tüm zamanını makaleye harcayıp aylık 1.5k 2k kazanan kişiler biliyorum.
Top Bottom